• شرکت مهاجرتی پل دارای لایسنس رسمی وکالت مهاجرت کانادا از سازمان فدرال CICC (کالج مشاورین مهاجرت و شهروندی کانادا) / شماره لایسنس R530661
pol article 76


 آیا به دنبال فعالیتی مفرح و هیجان انگیز برای زمستان در انتاریو می گردید؟!
 

 

گشت و گذار در غارهای یخی انتاریو یکی از فعالیت های لذت بخش و البته بسیار هیجان انگیزی است که زمستان امسال می توانید انجام بدهید. شاید بپرسید در کدام قسمت از انتاریو می توانید چنین غارهای یخی بیابید؟ منظره اعجاب آور این غارهای زمستانی از جنس یخ آنقدر مسحور کننده هستند که باعث شدند نویسنده New York Times با نام Sebastian Modak طی یک رانندگی 12 ساعته از دیترویت آمریکا در دل برف به انتاریو بیاید و مقاله ای را تحت عنوان "در دل غارهای یخی انتاریو، جایی که طبیعت از دل باد، امواج و سرما زیبایی می آفریند!" برای این مکان به عنوان شماره 10 از 52 نقطه دیدنی دنیا نگارش کند. 

 

 

غارهای یخی انتاریو که از طریق بزرگراه Trans-Canada در سواحل دریاچه Superior قابل دسترسی هستند یکی از مکان های منتخب New York Times در سال 2019 بودند. مثل بقیه پدیده های طبیعی که وابسته به یخ، سرما و الگوهای آب و هوایی هستند، این غارها نیز در معرض تهدید تغییرات آب و هوایی هستند. با اینکه هر سال مقدار برف و سرمای قابل توجهی در این منطقه پیش می آید و بر اثر Lake Effect (اثر دریاچه) بادهای شدیدی نیز شکل می گیرند، طبق پیش بینی سازمان  International Joint Commission که مسئول مدیریت و حفاظت از مرزهای آبی بین آمریکا و کاناداست، ممکن است این منطقه طی 2 تا 3 دهه آینده دیگر اصلاً غار یخی به خود نبیند.

 

 

موقعیت جغرافیایی پارک استانی Lake Superior Provincial Park در استان انتاریو به شکلی است که حدود 10 ساعت با تورنتو فاصله دارد:


 

اگر تصمیم به بازدید از غارها گرفتید، کمک گرفتن از تورگاید ها توصیه می شود چرا که حتی بسیاری از ساکنین محلی نیز از مکان دقیق یا نحوه دسترسی به این غارها اطلاعی ندارند. همچنین بهتر است تجهیزات و لباس ها و کفش های مناسبی برای آب و هوای سرد و خشن این منطقه داشته باشید. مثلاً یکی از افرادی که گاهی اوقات تورهای بازدید از این غارها را ترتیب می دهد خانم Ellen Van Laar است. هنرمند بصری و موسیقی دانی که که پارکینگ در ازای دریافت هزینه در اختیار می گذارد و گردشگران را به بازدید از غارها می برد. اگر هم تصمیم گرفتید شب را در منطقه بگذرانید می توانید از کلبه های جنگلی Stokely Creek Lodge استفاده کنید که حدود 30 دقیقه فاصله دارند.

 

 

شما را به تماشای تصاویر زیبای این منطقه دعوت می کنیم:

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 برنامه های مهاجرتی کانادا را با گروه مهاجرتی پُل (eCanada سابق) دنبال نمائید. ​​​​​​

 همه به دنبال یک پل مطمئن هستند.

 بردیا صنعتی (مشاور رسمی مهاجرت به کانادا با شماره عضویت R530661)

/5 (0 رای)
pol article 81pol article 80pol article 79pol article 78
ارسال نظر
verification