• شرکت مهاجرتی پل دارای لایسنس رسمی وکالت مهاجرت کانادا از سازمان فدرال CICC (کالج مشاورین مهاجرت و شهروندی کانادا) / شماره لایسنس R530661
pol articles 3

 

 سازمان QS از شش معیار ساده برای تعیین عملکرد کلی دانشگاه ها استفاده نموده که عبارتند از:

 شهرت آکادمیک  (40%)
اعتبار نزد کارفرمایان  (10%)
نسبت دانشحویان به هیات علمی (10%)
تعداد citation به ازای هر دانشکده (20%)
نسبت هیات علمی بین‌المللی به دانشجویان بین‌المللی  (5%)

 به طور کلی ۲۶ دانشگاه کانادایی برای سال ۲۰۲۰ در رده‌بندی بین المللی دانشگاه ها قرار گرفتند که شامل 1001 دانشگاه از سراسر جهان می‌شود. در حال حاضر ۱۰ دانشگاه زیر بهترین دانشگاه‌های کانادا هستند:

1. University of Toronto
2. McGill University
3. University of British Columbia
4. University of Alberta
5. Université de Montréal
6. McMaster University
7. University of Waterloo
8. Western University
9. University of Calgary
10. Queen’s University

 

 Queen’s University 

  رتبه جهانی : 239 

دانشگاه Queen در شهر کینگستون، اونتاریو، واقع شده‌است و به عنوان دهمین دانشگاه برتر کانادا و 239 در جهان شناخته می‌شود. یکی از قدیمی‌ترین دانشگاه‌های کانادا، رتبه چهارم در میان دانشگاه‌های پزشکی - دکترا در کانادا و یک موسسه تحقیقاتی بسیار معتبر است.
 

 

 

 

University of Calgary 

  رتبه جهانی : 233

دانشگاه کلگری یکی از پنج دانشگاه برتر کانادا با ۷۷ کرسی تحقیقاتی کانادا و ۸۵ ساختمان تحقیقاتی است. در شهر کلگری، بزرگ‌ترین دانشگاه دولتی آلبرتا هم امتیاز بالایی برای فضای دانشگاهی و هیات‌علمی بین‌المللی دارد.
 

 

 Western University  

  رتبه جهانی : 211

دانشگاه Western در شهر لندن انتاریو با سه پله صعود به رده 211 در جهان رسید. یکی از دلایل این امر ، دستیابی Western به بالاترین امتیاز در بین دانشگاههای کانادا برای تعداد citation ها می باشد.
وسترن همچنین دارای سه برنامه - پرستاری ، فلسفه و روانشناسی است که در بین 50 برنامه برتر جهان قرار دارد.


 

University of Waterloo 

  رتبه جهانی : 173

دانشگاه واترلو، مانند Western، در بین ۱۰۰ دانشگاه برتر جهان از نظر تعداد citation ها قرار دارد. این دانشگاه در ۲۵ سال گذشته به عنوان یکی از نوآورترین دانشگاه‌ها در کانادا شناخته می‌شود و یکی از بزرگ‌ترین برنامه‌های آموزشی co-op در جهان است.
 

 

 McMaster University 

  رتبه جهانی : 140

دانشگاه مک مستر در همیلتون انتاریو با شش پله صعود در رده بندی های جهانی (140) و به عنوان ششمین دانشگاه برتر در کانادا برای سال 2020 در نظر گرفته شده است. مک مستر به دانشکده پزشکی معتبر خود شناخته شده است. با این وجود ، این یکی از سه دانشگاه برتر تحقیقاتی کانادا است و تنها میزبان کانادایی دانشگاه ملل متحد است - سازمان آب ، محیط زیست و بهداشت.
 

 

 Université de Montréal 

  رتبه جهانی :137 

این دانشگاه فرانسوی زبان در رده بندی های امسال کاملاً جهش کرده است ، یک پله در بین دانشگاه های کانادا و 12 پله در رده بندی های جهانی (137) صعود نموده است. این دانشگاه در بین 100 موسسه برتر جهانی در زمینه علوم زندگی و پزشکی قرار دارد و دانشکده های داروسازی و داروسازی آن در رتبه 48 جهان است.
 

 

 University of Alberta 

  رتبه جهانی : 113

دانشگاه آلبرتا واقع در شهر ادمونتون ، به لطف تمرکز تحقیقاتی آن و طیف گسترده ای از برنامه های کارشناسی و کارشناسی ارشدش یکی از دانشگاه های برتر کانادا است.  QS از نظر اعتبار دانشگاهی و آموزش بین المللی رتبه بالایی را به این دانشگاه داده است که بیش از 7.800 دانشجوی بین المللی در آن حضور دارند.
 

 

  University of British Columbia  

 رتبه جهانی : 51

دانشگاه بریتیش کلمبیا با توجه به رتبه‌بندی QS در میان ۱۰۰ دانشگاه برتر جهان قرار دارد. QS توجه ویژه‌ای به رشته های جغرافیا، مهندسی معدن و معدنی، و برنامه‌های مرتبط با ورزش دارد. با این حال، اعتبار نزد کارفرمایان و شهرت آمادمیک کلی نیز کمک می‌کند تا UBC در رده 3 کانادا قرار بگیرد.
 

 

 McGill University 

 رتبه جهانی: 35

در رده بندی امسال، دانشگاه McGill مونترال به همراه دانشگاه کالیفرنیا، لس‌آنجلس (UCLA) به عنوان سی و پنجمین دانشگاه برتر جهان قرار گرفته است. رتبه‌ بالای مک گیل تا حدودی براساس بخش بین‌المللی آن بنا شده‌است، چرا که دانشجویان بین‌المللی حدود ۲۵ درصد از کل جمعیت این دانشگاه را تشکیل می‌دهند.
 

 

University of Toronto 

رتبه جهانی : 29

محل تولد انسولین و تحقیقات سلول های بنیادی، دانشگاه تورنتو دوباره رده ۱ را از آن خود کرده‌است. یو آو تی که در رده ۲۹ جهان در کنار دانشگاه ملی استرالیا قرار دارد، بیش‌ترین امتیاز را در بین دانشگاه‌های کانادا برای شهرت دانشگاهی و اعتبار نزد کارفرمایان دارد. دانشگاه تورنتو بیش از ۷۴،۰۰۰ دانشجو دارد که در برنامه‌های کارشناسی و کارشناسی‌ارشد ثبت‌نام کرده‌اند و این دانشگاه را به بزرگ‌ترین دانشگاه کانادا تبدیل کرده‌است.
 

 

 

 برنامه های مهاجرتی کانادا را با گروه مهاجرتی پُل (eCanada سابق) دنبال نمائید. ​​​​​​

 همه به دنبال یک پل مطمئن هستند.

 بردیا صنعتی (وکیل رسمی مهاجرت به کانادا با شماره عضویت R530661)

3.0/5 (6 رای)
pol article 81pol article 80pol article 79pol article 78
ارسال نظر
verification