• شرکت مهاجرتی پل دارای لایسنس رسمی وکالت مهاجرت کانادا از سازمان فدرال CICC (کالج مشاورین مهاجرت و شهروندی کانادا) / شماره لایسنس R530661
pol articles 4

 

 پیدا کردن اولین شغل پس از فارغ‌التحصیلی می‌تواند یک تجربه پر استرس، اما در عین حال هیجان‌انگیز باشد. اینکه بتوانید در نهایت این شانس را بدست بیاورید که تحصیلات خود را به کار بگیرید (و البته دستمزد دریافت کنید) یک راه ارزشمند برای شروع دوران کاری حرفه ای است. اگرچه برخی از دانشجویان مسیر کارآفرینی را انتخاب می‌کنند، اغلب کار برای یک شرکت موجود را به عنوان اولین کار خود انتخاب می کنند. اما کدام شرکت‌ها محبوب ترند؟

1. گوگل
2. اپل
3. آمازون
4. دلوئیت 
5. بانک توسعه تورنتو
6. تسلا
7. ایرلاین کانادا
8. رویال بانک کانادا
9. ارنست و یانگ
10. مایکروسافت

 

 
 مایکروسافت
 

مایکروسافت برای فارغ التحصیلان بازرگانی به اندازه مهندسان محبوب نیست، اما این دانشجویان هنوز هم آن را یک شرکت رویایی می‌دانند. یکی از بزرگ‌ترین شرکت‌های فن‌آوری جهان، مجموعه متنوعی از محصولات نرم‌افزاری (مایکروسافت) و تجارت جهانی آن را به مقصد جذابی برای فارغ التحصیلان جدید تبدیل کرده است.
 


 

 
 ارنست و یانگ


دفتر مرکزی این شرکت در لندن انگلستان قرار دارد و یکی از بزرگ‌ترین شرکت‌های حسابداری جهان است. در سال‌های اخیر، ey تجارت خود را گسترش داده‌است ، که شامل مشاوره خدمات عملیات، مشاوره خدمات استراتژی، مشاوره خدمات فن‌آوری، و موارد دیگر شود. طبیعتاً فرصت‌های زیادی برای فارغ التحصیلان بازرگانی در شرکتی مانند ارنست و یانگ وجود دارد. 
 


 

 
 رویال بانک کانادا


باور کنید یا خیر، بانک‌های کانادا مکان‌های مطلوبی برای بسیاری از فارغ التحصیلان جدید هستند. بخشی از دلیل ثبات آن‌ها است. طبق گفته جیسون Kipps، مدیر عامل شرکت برندسازی Universum Global، بانک‌ها کارهای زیادی را برای جذب فارغ التحصیلان جدید بویژه در فن‌آوری اطلاعات و مهندسی انجام می دهند. بانک سلطنتی کانادا به خاطر برنامه co-op عالی و طیف گسترده‌ای از فرصت‌های شغلی رتبه بالایی دارد.
 


 

 
 ایرلاین کانادا


به عنوان بزرگ‌ترین شرکت هواپیمایی کانادا، ایر کانادا افراد زیادی را در سراسر کشور استخدام می‌کند. در واقع، ایر کانادا به عنوان یکی از ۱۰۰ کارفرمای برتر کانادا (۲۰۱۹) شناخته می‌شود. برخی از دلایلی که ایر کانادا به عنوان محل مطلوب کار در نظر گرفته می‌شود، امکانات اداری، فعالیت های خیریه ای، مزایا، و آموزش عالی توسعه مهارت‌ها می‌باشد.
 


 

 
 تسلا


در سال ۲۰۰۳ تاسیس شد و در تولید خودرو الکتریکی و انرژی خورشیدی تخصص داشت. تسلا توسط الون ماسک به یکی از محبوب‌ترین و موفق‌ترین شرکت‌های جهان تبدیل شد. تسلا در ایالات‌متحده، کانادا و چندین کشور دیگر دارای تشکیلات است. تسلا شاهد رشد سالانه در دریافت درخواست از دانشجویان بوده است که تقریباً نیم میلیون فقط در سال 2017 بوده است. دانشجویان به دلیل "آدرنالین، گزینه های سهام و اشتیاق مشترک با رهبر شرکت برای تغییر جهان" به تسلا جذب می شوند.
 


 

 
 بانک TD


بانک TD بزرگ‌ترین بانک کانادا از نظر مجموع دارایی و همچنین محبوب‌ترین بانک کانادایی در میان شرکت‌های تجاری جدید است. به عنوان یکی از ۱۰۰ کارفرمای برتر کانادا (۲۰۱۹)، TD مزایایی دارد که به جذب دانشجویان کمک می‌کند.
TD یکی از بزرگترین خیرخواهان شرکت های کانادا است که بیش از 73 میلیون دلار در سال 2018 اهدا شده است. همچنین مزایای رقابتی و برنامه بازنشستگی در اختیار کارمندانش گذاشته و از نظر فضای کاری، ارتباطات و تعامل کارمندان در رتبه بالایی قرار دارد. 

 
 دلویت


مانند ارنست و یانگ، دلوئیت یکی از "چهار شرکت بزرگ" در جهان است. اگرچه مقر آن در لندن، انگلستان است، حضور گسترده ای در کانادا دارد. دلوئیت کانادا بیش از ۶۰ شعبه ۱۱۰۰۰ نیرو دارد. به دلیل فرصت‌های توسعه شغلی و گزینه‌های چابه جایی بین‌المللی، به عنوان یک شرکت چندملیتی، دلوئیت فرصتی را برای کار در سراسر جهان ارائه می‌دهد!
 


 

 
 آمازون


آمازون یکی از بزرگترین و موفق ترین شرکت های جهان است. این شرکت در صنعت انتشارات، استودیوی فیلم و تلویزیون و  نیز محصولات الکترونیکی دست دارد. حتی با وجود این که آمازون انتقادات شدیدی را برای شرایط کاری ضعیف (به ویژه در انبارهای خود)دریافت کرده‌است، محبوبیت آن در میان رتبه بندی جدید نشانه‌های کوچکی از کند شدن تدریجی را نشان می‌دهد.


 

 
 اپل


به عنوان یکی از ارزشمندترین شرکت‌های فن‌آوری جهان، هیچ تعجبی ندارد که بسیاری از دانشجویان کانادایی آرزوی کار کردن در اپل را دارند. اگرچه مشهورترین محصولات آن آیفون و مک بوک هسختند، اپل همچنین یک رهبر جهانی در نرم‌افزار است.
این شرکت همچنین سرمایه‌گذاری‌های عظیمی در زمینه موسیقی و پخش تلویزیونی در سال‌های اخیر داشته‌است. اپل علاوه بر پایداری، دانشجویان را با فرهنگ استارت آپی خود جذب می‌کند.
 


 
 گوگل


بسیاری از ما روزانه از محصولات گوگل استفاده می‌کنیم و به نظر می‌رسد که این شرکت هر سال به موفقیت های بیشتری می رسد. تعجبی ندارد که گوگل همان شرکت شماره یکی است که دانشجویان کانادایی می‌خواهند بعد از فارغ‌التحصیلی در آن کار کنند. اگرچه پیدا کردن شغل در گوگل به دلیل محبوبیت آن دشوار است، مقاومت در برابر این شرکت بسیار دشوار است.
 


 


 منبع: Universum

 

 برنامه های مهاجرتی کانادا را با گروه مهاجرتی پُل (eCanada سابق) دنبال نمائید. ​​​​​​

 همه به دنبال یک پل مطمئن هستند.

 بردیا صنعتی (وکیل رسمی مهاجرت به کانادا با شماره عضویت R530661)

3.5/5 (6 رای)
pol article 81pol article 80pol article 79pol article 78
ارسال نظر
verification