• شرکت مهاجرتی پل دارای لایسنس رسمی وکالت مهاجرت کانادا از سازمان فدرال CICC (کالج مشاورین مهاجرت و شهروندی کانادا) / شماره لایسنس R530661
pol articles 5

 

 کانادا مدتهاست که به عنوان یک کشور متنوع و میهمان نواز مشهور است. علیرغم افزایش احساسات ضد مهاجرت در بسیاری از کشورهای غربی طی چند سال گذشته، کانادا عمدتاً از سیاست هایی حمایت می کند تا درهای خود را باز نگه دارد. دولت فدرال کانادا در حال حاضر به دنبال پذیرش بیش از یک میلیون مقیم دائم جدید تا پایان سال 2021 است. این سؤال مطرح می شود که دلایل محبوبیت اقامت دائم کانادا برای مهاجرین چیست؟

 دلایل بسیاری برای نقل مکان مهاجرین به کانادا وجود دارد. با این حال، چهار نکته زیر برخی از مهمترین عوامل ایجاد افزایش اخیر اقامت دائم است:

 
سیستم اکسپرس انتری


سیستم ورود سریع (EE) توسط سازمان مهاجرت کانادا برای ساده کردن روند درخواست اقامت دائم برای کارگران ماهر خارجی استفاده می شود. این سیستم از زمان آغاز به کار در سال 2015 محبوبیت زیادی داشته است. بخصوص، در سال گذشته تعداد بسیار زیادی ثبت نام در این سیستم انجام شده است. سیستم EE مطمئناً واضح ترین نشانگر تعداد زیاد متقاضیان اقامت دائم است. با این حال ، این تنها عامل افزایش محبوبیت این موضوع نیست.

 
برنامه استعدادهای جهانی

 
یکی از نکات جالب در مورد سیستم مهاجرت کانادا این است که یک خیابان دو طرفه است. طبق برنامه جهانی استعدادهای درخشان، کارفرمایان کانادایی می توانند کارگران خارجی بسیار ماهر را به خدمت بگیرند و در طی دو هفته اجازه کار دریافت کنند.

 
بخش فناوری مترقی

 
اگر در گذشته خواهان کار کردن در پیشرفته ترین بخش فناوری بودید کالیفرنیا را برای کار کردن انتخاب می کردید. و در حالی که سواحل غربی آمریکا هنوز پایتخت فناوری پیشرفته جهان است، کانادا به عنوان یک جایگزین بسیار رقابتی ظاهر شده است. بسیاری از موفق ترین شرکت های فناوری جهان ، از جمله آمازون ، گوگل و Uber ، عملیات بزرگی را در شمال مرز انجام می دهند.

 
مشکلات ویزای کار در ایالات متحده

 
آمریکا همچنان مقصدی مهم برای کارگران ماهر خارجی است که به دنبال استخدام هستند با این حال، تغییراتی خاص بسیاری را ناامید کرده است. از مشکلات مداوم سیاست‌های ویزای H - ۱ B گرفته تا مشکلات و دشمنی با چین، ایالات‌ متحده را دچار کمبود کارگر ماهر نموده است که خود باعث آن هستند. نتیجه امر این است که کشورهایی مانند کانادا که روند درخواست اقامت نسبتاً آسان‌تری دارند، از هجوم کارگرانی که تصمیم داشتند به آمریکا بروند، سود برده‌اند.

 

 

 برنامه های مهاجرتی کانادا را با گروه مهاجرتی پُل (eCanada سابق) دنبال نمائید. ​​​​​​

 همه به دنبال یک پل مطمئن هستند.

 بردیا صنعتی (وکیل رسمی مهاجرت به کانادا با شماره عضویت R530661)

3.8/5 (6 رای)
pol article 81pol article 80pol article 79pol article 78
ارسال نظر
verification