• شرکت مهاجرتی پل دارای لایسنس رسمی وکالت مهاجرت کانادا از سازمان فدرال CICC (کالج مشاورین مهاجرت و شهروندی کانادا) / شماره لایسنس R530661
pol articles 8

 

 ریچموند هیل به تازگی صاحب کتابخانه جدیدی با طراحی خیره کننده شده است.

شعبه جدید کتابخانه Oak Ridges که دارای ۱۹۰۰۰ متر مربع در دو طبقه است، به تازگی در ریچموند هیل (شمال تورنتو که بسیاری از خانواده های ایرانی آن را برای زندگی انتخاب می کنند) افتتاح شد، و در حال حاضر با قدرت کامل شروع به کار کرده‌است.

این ساختمان دارای اتاق‌ جلسات، مطالعه، سالن کامپیوتر، محل نشستن و قسمت های خاص برای همه گروه‌های سنی مختلف است. این کتابخانه همچنین پیشنهادات زیادی از کتاب‌ها و مجلات برای همه سنین دارد. طراحی منحصر به فرد شامل پنجره های مرتفع، نورپردازی مدرن و سقف‌های بلند است که در هر دو طبقه باعث شده کل فضا بسیار روشن و دلباز شود.

شرکت معماری تورنتو Perkins & Will، که طراح این پروژه بود، می‌گوید که ساختمان "از محیط اطراف آن الهام‌گرفته است" و منطقه با موادی مانند چوب و سنگ که منعکس‌کننده "کلبه" به عنوان یک جامعه روستایی است. داف بالمر ، مدیر P&W می افزاید: این مکان نوعی "اتاق نشیمن شهری" برای ساکنین است که از طریق طرح روان آن، امکان تعامل بین مراجعین کتابخانه فراهم می شود.

ساختار ساختمان نیز سبز است و دارای سقف سبز با گیاهان بومی است. فضا پوشیده شده از سنگ های تیره و چوب هایی براق و مدرن با رنگ های گرم که درسراسر محیط ادامه یافته است.

 

 

 

 برنامه های مهاجرتی کانادا را با گروه مهاجرتی پُل (eCanada سابق) دنبال نمائید. ​​​​​​

 همه به دنبال یک پل مطمئن هستند.

 بردیا صنعتی (وکیل رسمی مهاجرت به کانادا با شماره عضویت R530661)

3.2/5 (6 رای)
pol article 81pol article 80pol article 79pol article 78
ارسال نظر
verification