• بردیا صنعتی/عضو رسمی شورای قانونگذاری وکلای مهاجرت کانادا / شماره عضویت R530661
pol articles 9

 

  شب‌های طولانی و دمای پایین هوای به این معنی هست که اینجا زمستان است. یکی از بهترین قسمت های زمستان لذت بردن از نورهای زیبا و رنگارنگ است. اما صحبت ما در مورد درخت کریسمس نیست، درباره شفق شمالی (که با نام نور شمالی نیز شناخته می‌شود) صحبت می‌کنیم، زیباترین نمایش نور طبیعت مادر.

یکی از بهترین مکان های جهان برای دیدن شفق قطبی در مناطق شمالی کانادا است که به عنوان پایتخت شفق قطبی آمریکای شمالی نیز شناخته می شود. از Dehcho تا Inuvik، قطعاً می توانید نورها را ببینید. حتی مجبور نیستید برای دیدن این زیبایی به عمق طبیعت وحشی بروید. در Yellowknife (قلمرو یوکان)، در ساحل دریاچه Great Slave در شمال کانادا، دهکده شگفت انگیز Aurora واقع شده است که با خیمه و فضایی گرم و دنج از شما پذیرایی میکند تا از منظره لذت ببرید. این دهکده از تماشای شب، رستوران ها، سورتمه سواری با سگ، ماهیگیری در یخ، موتور سواری بر روی برف و حتی گشت و گذار در شهر Yellowknife است. این دهکده با 12 خیمه که در اطراف یک دریاچه زیبا واقع شده است، در داخل طاقچه ها اجاق گازهای چوبی وجود دارد و نوشیدنی های گرم در دسترس هستند تا بتوانید با راحتی کامل به ستارگان نگاه کنید. تور حدوداً چهار ساعته شامل مشاهده شفق قطبی، خیمه ای که ساکن هستید، نوشیدنی های گرم، برنامه آموزش عکاسی، نمایش یخی و هم صحبتی با راهنماهای چند زبانه می باشد.

زمانی که این دهکده در سال 2000 افتتاح شد کاملاً بومی بود، براساس گفته های یک خانواده بومی که قبلاً از قلعه برای بازدید استفاده می کردند، که "Dene" و "Metis"  قدیمی‌ترین منطقه تجاری در منطقه و کشور بود. هزینه این بازدید برای یک شب، ۱۲۶ دلار (حدود ۹۵ دلار آمریکا) برای بزرگسالان و ۸۴  دلار (حدود ۶۴ دلار آمریکا) برای کودکان است. 

 

 

 

منبع: Travel Leisure

 

 برنامه های مهاجرتی کانادا را با گروه مهاجرتی پُل (eCanada سابق) دنبال نمائید. ​​​​​​

 همه به دنبال یک پل مطمئن هستند.

 بردیا صنعتی (وکیل رسمی مهاجرت به کانادا با شماره عضویت R530661)

3.3/5 (6 رای)
pol article 73pol article 72pol article 71pol article 70
ارسال نظر
verification