• شرکت مهاجرتی پل دارای لایسنس رسمی وکالت مهاجرت کانادا از سازمان فدرال CICC (کالج مشاورین مهاجرت و شهروندی کانادا) / شماره لایسنس R530661
saskatchewan 2019 20

 این هفته جدیدترین دراو برنامه های Skilled Worker استان ساسکچوان انجام شد و طبق روال چند ماه اخیر مینیمم امتیازها بالاتر از حد انتظار بودند. در دراو شماره 14 برنامه OID تعداد 277 دعوت نامه صادر شد و افرادی با مینیمم امتیاز 74 یا بالاتر موفق به دریافت دعوت نامه شدند. در برنامه اکسپرس انتری این استان نیز با صدور 104 دعوت نامه، کمترین امتیازی که موفق به گرفتن دعوت نامه شد باز هم 74 بود.

 عوامل زیادی باعث افزایش مینیمم امتیازها در چند ماه اخیر شده است. با توجه به تغییراتی که تابستان سال 2018 در این برنامه اتفاق افتاد و مانند سیستم اکسپرس انتری یک Pool برای ورود متقاضیان ایجاد شد، تعدادی از افراد با امتیازهای بالا که قبلاً به دلیل نوع سابمیت پرونده و محدودیت زمانی چند ساعته عملاَ فرصت را از دست میدادند  این شانس را پیدا کرده اند که با داشتن زمان کافی و همچنین امتیازهای خوب که همراه با داشتن کانکشن داخل استان است وارد Pool شده و موفق به دریافت دعوت نامه شوند.

 همچنین با توجه به رگیولیتد بودن اکثر ناک های موجود در لیست فعلی مشاغل این استان، متقاضیان به این سمت رفته اند که لایسنس های مربوطه را بگیرند که باعث افزایش تعداد افراد واجد شرایط هم شده است.

  نکته مهم دیگر که باعث افزایش مینمم امتیازها شده این است که ورود به Pool و گرفتن دعوت نامه رایگان است و در هر دراو تعدادی از افراد که واجد شرایط نیستند وارد Pool شده و با ارائه اطلاعات اشتباه که گاهی صرفاً به دلیل نا آگاهی می باشد موفق به گرفتن دعوت نامه می شوند که البته چون اطلاعات آنها اشتباه هست موفق به سابمیت مدارک نمی شوند و یا اگر هم بشوند ریجکت خواهند شد. به طور مثال تعدادی از شرکت های مهاجرتی و همچنین اشخاص با کلاهبرداری متقاضیان را ترغیب به ورود به Pool این استان حتی بدون نمره آیلتس و با ناک های کاملاً غیر مرتبط می کنند و عملاً دعوت نامه های صادر شده برای همه این افراد باطل خواهد شد.

 با همه این مواردی که توضیح دادیم همچنان برنامه استانی ساسکاچوان یکی از محبوب ترین برنامه های استانی می باشد که افراد با داشتن شرایط مناسب حتی با سن بالا هم می توانند اقامت دائم را کسب کنند. این برنامه می تواند همیشه گزینه دومی در کنار گزینه هایی مانند ادامه تحصیل یا تلاش برای افزایش نمره زبان در نظر گرفته شود.

3.5/5 (6 رای)
saskatchewan 2023 01saskatchewan 2022 04saskatchewan 2022 03saskatchewan 2022 02
ارسال نظر
verification