• شرکت مهاجرتی پل دارای لایسنس رسمی وکالت مهاجرت کانادا از سازمان فدرال CICC (کالج مشاورین مهاجرت و شهروندی کانادا) / شماره لایسنس R530661
saskatchewan 2019 22

 

 لیست مشاغل این برنامه های استانی دچار تحول بزرگی شد. تاکنون تنها متقاضیانی می توانستند در این برنامه ها شرکت کنند که سابقه کارشان در لیست مشاغل مورد نیاز استان بود و سایر شرایط لازم نظیر حداقل امتیاز را داشتند. اما اکنون دیگر لیست مشاغل مورد نیازی وجود ندارد و تنها لیست مشاغل غیرمجاز اعلام شده اند. 

در لیست مشاغل غیر مجاز منتشر شده توسط اداره مهاجرت استانی ساسکچوان 129 شغل به چشم می خورد. از این به بعد متقاضیانی می توانند در این برنامه ها شرکت کنند که سوابق کاری شان از بین مشاغل لیست غیرمجاز نباشد و سایر شرایط را دارا باشند.

این خبر خوبی برای متقاضیان مهاجرت می باشد چرا که اکنون گستره بسیار وسیعی از مشاغل امکان اقدام از این طریق را پیدا می کنند.

نکته خیلی مهم: محدودیت کمتر لیست مشاغل اصلاً به معنای ساده تر شدن این برنامه نیست. خیر، هنوز هم نمی توان با آیلتس 5 یا حداقل امتیاز شانس بالایی داشت. باید توجه کنید که این برنامه  بصورت Expression of Interest می باشد و تنها آن دسته از متقاضیان شانس دریافت دعوتنامه را دارند که از امتیاز بالا و مناسبی برخوردار باشند. مسلماً هنوز مشخص نیست که حداقل امتیازات در دعوت های آتی چند خواهد بود. در 5 دعوت قبلی این استان حداقل امتیازات 68 و بالاتر بوده است. در دراوهای بعدی ممکن است یکی از دو حالت زیر اتفاق بیفتد:

 حالت اول: همه ناک های مجاز در دراو دعوت نامه بگیرند که در این صورت مینیمم امتیازها بالاتر خواهد بود.

 حالت دوم: در هر دراو تعداد مشخصی از ناک ها دعوت نامه بگیرند که در این صورت امیدواری بیشتری هست که با امتیاز پایین تری بتوانید دعوت نامه بگیرید.

 

 

دانلود فایل PDF "لیست مشاغل مجاز اسکیلدورکر ساسکوچوان".

 

 

دانلود فایل PDF "لیست مشاغل غیر مجاز اسکیلدورکر ساسکوچوان".

 

 

 

 توصیه ما به متقاضیان شرکت در این برنامه آماده نمودن شرایط لازم برای ورود به پول استانی است. باید حتماً مدرک آیلتس و ارزیابی مدارک تحصیلی خود را پیش از ورود به پول داشته باشید و در غیر اینصورت به دلیل ارائه نمودن اطلاعات غیر واقعی می توانید دچار مشکلات بزرگی در مسیر مهاجرت خود شوید. 

 شرکت مهاجرتی پل دارای لایسنس رسمی وکالت مهاجرت از استان ساسکچوان با شماره ثبت شده 602 و با سابقه انجام موفقیت آمیز صدها پرونده، آمادگی قبول وکالت پرونده های اسکیلدورکر را دارا می باشد. 

 

 برنامه های مهاجرتی کانادا را با گروه مهاجرتی پُل (eCanada سابق) دنبال نمائید. ​​​​​​

 همه به دنبال یک پل مطمئن هستند.

 بردیا صنعتی (وکیل رسمی مهاجرت به کانادا با شماره عضویت R530661)

3.3/5 (6 رای)
saskatchewan 2023 01saskatchewan 2022 04saskatchewan 2022 03saskatchewan 2022 02
ارسال نظر
verification