• شرکت مهاجرتی پل دارای لایسنس رسمی وکالت مهاجرت کانادا از سازمان فدرال CICC (کالج مشاورین مهاجرت و شهروندی کانادا) / شماره لایسنس R530661
saskatchewan 2019 26

 

 حال که دومین دراو برنامه استانی ساسکچوان بعد از تغییرات گسترده در ناک های شغلی صورت گرفته، زمان مناسبی برای تحلیل شرایط جدید این برنامه پرطرفدار است. رسیدن مینیمم امتیازها به 68 امید تعدادی زیادی را به این برنامه استانی همچنان زنده نگه داشت و طیف گسترده ای از ناک های پذیرفته شده در این دو دراو شانس بسیار زیادی را برای افرادی به وجود آورد که امتیازها آنها حداقل 68 بوده و EOI خود را سابمیت کرده اند.

 در این تحلیل به بررسی تمام ناک های مجاز این برنامه استانی می پردازیم و این که کدامیک از این ناک ها در دو دراو گذشته در لیست دعوت شده ها بوده اند. با نگاه به لیست مشاغل در فایل PDF زیر، می بینیم که از 218 ناک موجود در این لیست، 53 ناک در هر دو دراو دعوت شده اند، 70 ناک فقط در یکی از دراوها دعوت شده اند و 95 ناک هنوز در هیچ از دراوها دعوت نشده اند.
 

 

دانلود فایل PDF "تحلیل دراوهای اخیر برنامه استانی ساسکچوان".


 

 به دست آوردن امتیاز 68 کار دشواری نیست و افراد زیادی می توانند این امتیاز را به دست بیاورند و اگر کمی خوش شانس نیز باشند و ناک شغلی آنها بین ناک های انتخاب باشید در دراوهای این استان می توانند دعوت نامه دریافت کرده و مسیر اقامت دائم کانادا را طی کنند. به طور مثال فردی با سن 40 سال و داشتن 10 سال سابقه کار در 10 سال اخیر و مدرک فوق لیسان و نمره زبان 7.5 لسنینگ و 6.5 در سایر مهارت های آیلتس جنرال می تواند این امتیاز را کسب کند.

 توصیه ما  به شما این است که هر چه سریعتر با داشتن مدرک تحصیلی ارزیابی شده و نمره آیلتس وارد Pool این استان شوید چون احتمال هر اتفاقی در آینده وجود دارد حتی گرفتن دعوت نامه با امتیاز 65 یا کمتر برای بعضی ناک های خاص!

 

لطفاً جهت ارزیابی مهاجرتی خود و بررسی شرایط رشته تحصیلی و سوابق کاری و انتخاب ناک شغلی خود با کارشناسان شرکت پل تماس بگیرید.

 

 

 برنامه های مهاجرتی کانادا را با گروه مهاجرتی پُل (eCanada سابق) دنبال نمائید. ​​​​​​

 همه به دنبال یک پل مطمئن هستند.

 بردیا صنعتی (وکیل رسمی مهاجرت به کانادا با شماره عضویت R530661)

2.7/5 (6 رای)
saskatchewan 2023 01saskatchewan 2022 04saskatchewan 2022 03saskatchewan 2022 02
ارسال نظر
verification