• شرکت مهاجرتی پل دارای لایسنس رسمی وکالت مهاجرت کانادا از سازمان فدرال CICC (کالج مشاورین مهاجرت و شهروندی کانادا) / شماره لایسنس R530661
saskatchewan 2019 5

 همانطور که می دانید برنامه استانی ساسکچوان یکی از بهترین و کم هزینه ترین برنامه های اخذ اقامت دائم کانادا برای افرادی است که شرایط سنی و زبانی ایده آلی ندارند و نمیتوانند از طریق برنامه اکسپرس انتری فدرال اقدام کنند. به همین دلیل دراوهای این استان از اهمیت بالایی برخوردار بوده و همواره سعی کرده ایم جدیدترین اخبار و تحلیل ها در این زمینه را در اختیار شما قرار دهیم.

 دیروز ۲۷ فوریه دراو شماره ۸ برنامه اسکیلد ورکر استان ساسکچوان زیر مجموعه اکسپرس انتری انجام شد. در این دراو کمترین امتیازی که موفق به دریافت دعوت نامه شد امتیاز ۶۸ بود. مسلما امتیاز بالایی بوده و کسب آن چندان راحت نیست. دلیل اصلی بالا بودن مینیمم امتیاز در این دراو، تعداد کم دعوت نامه های صادر شده است. اولین بار است که استان ساسکچوان زیر ۱۰۰ دعوت نامه صادر کرده است. تعداد دعوت نامه های صادر شده در این دراو ۸۳ عدد بود. پیشتر تنها یکبار زیر ۲۰۰ دعوت نامه صادر شده بود و در ۱۳ دراو بالای ۲۰۰ دعوت نامه صادر شده بود.

 همچنین باید دقت کنیم که رنج ناک های شغلی موجود در لیست فعلی این استان چندان گسترده نبوده و در صورت اضافه شدن ناک های شغلی پر طرفدار قطعا در مینیمم امتیازها تاثیر گذاشته و رقابت را سخت تر خواهد کرد. شاید صدور این تعداد کم دعوت نامه در این دراو مقدمه تغییر در لیست مشاغل باشد و به زودی شاهد اضافه شدن ناک های جدید در این لیست باشیم. نمی توان زمان خاصی را برای آن تعیین کرد چون تنها اداره مهاجرت این استان است که از تغییرات آینده خبر دارد. اما باید امیدوار بود که طبق تجربه های قبلی به زودی این لیست تغییر کند.

 چه کسانی شانس اقدام از طریق این برنامه را دارند؟

 ۱. اگر زمینه کاری مرتبط با تحصیل (ناک) شما در لیست مشاغل مورد نیاز استان وجود دارد

 بایستی در اولین فرصت و در صورتی که امتیاز شما حداقل ۶۰ است وارد Pool این استان شوید تا شانس دریافت دعوت نامه را از دست ندهید. 

 2. اما اگر ناک شغلی شما در لیست مشاغل این استان نیست اما در گذشته بوده است، شانس زیادی دارید که در سال ۲۰۱۹ دوباره به لیست اضافه شود

 در این شرایط توصیه ما این است که برای بهبود امتیاز و شرایط خود تلاش کنید و به محض اضافه شدن ناک شغلی بتوانید اقدام کنید. اگر به طور مثال ناک شما از مشاغل مهندسی است می توانید از همین امروز برای گرفتن تاییدیه APEGS اقدام کنید به امید اینکه ناک شما در سال ۲۰۱۹ به لیست مشاغل این استان اضافه شود.

 ۳. اگر در گذشته ناک شغلی شما در لیست مشاغل این استان نبوده است 

 در این حالت توصیه می کنیم اخبار و تغییرات این برنامه را از طریق سایت و کانال ما دنبال کنید تا فرصت ها را از دست ندهید.

/5 (0 رای)
saskatchewan 2023 01saskatchewan 2022 04saskatchewan 2022 03saskatchewan 2022 02
ارسال نظر
verification