• شرکت مهاجرتی پل دارای لایسنس رسمی وکالت مهاجرت کانادا از سازمان فدرال CICC (کالج مشاورین مهاجرت و شهروندی کانادا) / شماره لایسنس R530661
saskatchewan 2021 5

 


 تاریخ دراو: 25 می 2021

 

  برنامه OID:
 مینیمم امتیاز دعوت شده: 65 
 تعداد دعوت نامه: 269

 

 در این دراو تنها برای 36 ناک شغلی دعوت نامه صادر شد.لیست مشاغل و امتیازات دعوت شده در تمام دعوت های استانی ساسکچوان از تاریخ 21 آگوست 2018 تا 25 می 2021

 

 

 

 تحلیل اختصاصی پل از آخرین دعوت استانی ساسکاچوان
 

دعوت اخیر استانی ساسکاچوان بسیار غیرمنتظره بود و شاهد دعوت شدن امتیاز 65 بودیم که در 2 سال اخیر بی سابقه است. در واقع آخرین دفعه ای که این استان امتیازات پائینتر از این را دعوت کرده بود در تاریخ آپریل 2019 با دعوت از امتیاز 60 بود!

 اما به نکات خیلی مهم زیر توجه نمائید:

 
علت کاهش امتیازات در این دراو، دعوت از تعداد پائین مشاغل خاص بوده است.
 

 امتیاز 65 با داشتن مدرک تحصیلی پائینتر از ارشد، آیلتس پائینتر از 7 و سابقه کار کمتر از 10 سال نیز قابل دستیابی است.

 
مشاغل دعوت شده در این دراو محدود به 4 شغل مدیریتی و 32 شغل از رده skilled trades بوده است.


 مشاغل مدیریتی دعوت شده شامل مدیران ساخت و ساز، بازسازی ساختمانی، مدیران بهره برداری و نگهداری تاسیسات و بخش حمل نقل بوده است.


 برخی از مشاغل Skilled Trade دعوت شده رگیولیتد هستند و باید تائیدیه صنفی دریافت شود و برخی دیگر از آنها در لیست مشاغل رگیویتد استانی نیستند.


 مشاغل خاصی که زمینه آنها کمتر است متقاضی کمتری نیز دارد و شانس بالاتری در چنین دعوت های خاص دارند. اما به عنوان مثال مشاغلی نظیر مهندسی برق یا عمران متقاضیان بسیار پر تعدادی دارند و احتمال بسیار کمی دارد که با امتیازات پائین از آنها دعوتی صورت بگیرد.

 

 آینده این برنامه چیست؟

پرسشی که ذهن اکثر متقاضی های ایرانی را مشغول کرده این است که آیا باز هم از این امتیاز دعوت خواهد شد؟ آیا امتحان زبان بدهم، آیا قرارداد مهاجرتی ببندم؟ آیا وارد پول اکسپرس انتری یا استانی بشوم؟ واقعیت این است که، همانطور که در سایر تحلیل های منتشر شده از کارشناسان و مشاورین رسمی شرکت پل پیشتر نیز ذکر شده است، همیشه این احتمال وجود دارد که با دعوت از مشاغل محدود امتیازات کاهش پیدا کنند. اما هیچ کس اطلاع دقیقی از اینکه این مساله چقدر احتمال دارد نمی تواند داشته باشد. 

 توصیه ای که می توانیم به متقاضیان مهاجرت بکنیم این است که اگر از طریق سایر برنامه های مهاجرتی یا ویزاهای موقت شانس بالایی برای اقدام ندارند، می توانند شانس خود را برای برنامه استانی ساسکاچوان حتی با امتیازات پائین امتحان کنند. اگر مانند دعوت ذکر شده باز هم دعوت هایی در آینده رخ بدهد می توانند از شانس دریافت تائیدیه استانی و رسیدن به اقامت دائم کانادا برخوردار باشند.

 

 

 چنانچه دعوتنامه استانی دریافت کرده اید قبل از اینکه فرصت تهیه و ارسال پرونده کامل، صحیح و دقیق را از دست بدهید با کارشناسان شرکت مهاجرت پل با داشتن تجربه موفق انجام ده ها پرونده اسکیلدورکر تماس بگیرید.

 

 آخرین اخبار برنامه استانی ساسکچوان در لینک زیر:

 https://polimmigration.com/saskatchewan-news

 

 برنامه های مهاجرتی کانادا را با گروه مهاجرتی پُل (eCanada سابق) دنبال نمائید. ​​​​​​

 همه به دنبال یک پل مطمئن هستند.

 بردیا صنعتی (وکیل رسمی مهاجرت به کانادا با شماره عضویت R530661)

5.0/5 (5 رای)
saskatchewan 2023 01saskatchewan 2022 04saskatchewan 2022 03saskatchewan 2022 02
ارسال نظر
verification
زمان ثبت
سه شنبه 08 تیر 1400 07:57
Ramin
با سلام
ممنون از اطلاعات خوبتون. آیا این کاهش امتیازات تدام خواهد داشت؟
ادمین پل

با سلام، امتیازات دعوت های استانی متغیر هستن و بر اساس نیازهای بازار کار استان تعیین می شن، چندان قابل پیش بینی نیستن.