• شرکت مهاجرتی پل دارای لایسنس رسمی وکالت مهاجرت کانادا از سازمان فدرال CICC (کالج مشاورین مهاجرت و شهروندی کانادا) / شماره لایسنس R530661
saskatchewan 2023 01

 


 تاریخ دراو: 16 فوریه 2023

 

  برنامه OID:
 مینیمم امتیاز دعوت شده: 84
 تعداد دعوت نامه: 243

  برنامه اکسپرس انتری:
 مینیمم امتیاز دعوت شده: 84
 تعداد دعوت نامه: 177

 در این دراو برای 104 ناک شغلی دعوت نامه صادر شد. البته دعوت شدن تعداد خیلی زیاد ناک شغلی از یک سو و وقفه 8 هفته ای در دعوت ها از سوی دیگر باعث شد مینیمم امتیازها بالا برود و فقط متقاضیانی دعوت شوند که شرایط ویژه نظیر جاب آفر یا خویشاوند در استان هستند امکان دریافت دعوتنامه داشته باشند. آخرین بار، در تاریخ 21 دسامبر 2022 دعوت های این استان انجام شده بود که این وقفه بسیاری از متقاضی های این برنامه ی پرطرفدار و محبوب را نگران کرده بود. با وجود اینکه مینیمم امتیازهای دعوت شده خیلی بالا و شاید برای بسیاری از متقاضی ها دور از دسترس به نظر بیاید، همچنان به دلایل زیر این برنامه گزینه بسیار خوبی برای متقاضیان ایرانی که شرایط ادامه تحصیل، اقدام اکسپرس انتری و یا اقدام از طریق برنامه های تجاری و سرمایه گذاری را ندارند به شمار می رود:

 

  • در گذشته نیز به همین شکل بوده که بعضی از دعوت ها مینیمم امتیازات خیلی بالا و بعضی از دعوت ها امتیازات بسیار پائینتر دعوت به اقدام شده اند.

  • دعوت های این استان نوسانی و غیر قابل پیش بینی هستند، به این معنا که ممکن است هفته دیگر ناک شغلی شما را با امتیاز حداقل 60 دعوت به اقدام کند!

  • با نگاهی به دعوت های سال 2022 متوجه می شویم که چندین دعوت با امتیازات خیلی پائین به شکل شگفت انگیزی صدها متقاضی خوش شانس را دعوت به اقدام کرده است. اکثریت غالب این متقاضیان اگر تاکنون اقامت دائم کانادا را دریافت نکرده باشند، پرونده شان در مراحل پایانی بررسی شدن توسط اداره مهاجرت فدرال می باشد.

  • کسب امتیاز بالاتر از 60 در این برنامه بسیار راحت تر از کسب امتیاز بالا در اکسپرس انتری است.

  • سن بالاتر، سابقه کار زیاد و نمرات زبان پائینتر نه تنها در این برنامه مشکل محسوب نمی شوند، بلکه همچنان به شما امتیاز خیلی مناسبی می دهند.


 لیست کامل دعوت ها و مشاغل دعوت شده ساسکاچوان
لیست مشاغل و امتیازات دعوت شده در تمام دعوت های استانی ساسکاچوان از تاریخ 21 آگوست 2018 تا 16 فوریه 2023

 


 

 چنانچه دعوتنامه استانی دریافت کرده اید قبل از اینکه فرصت تهیه و ارسال پرونده کامل، صحیح و دقیق را از دست بدهید با کارشناسان شرکت مهاجرت پل با داشتن تجربه موفق انجام ده ها پرونده اسکیلدورکر تماس بگیرید.

 

 آخرین اخبار برنامه استانی ساسکچوان در لینک زیر:

 https://polimmigration.com/saskatchewan-news

 

 برنامه های مهاجرتی کانادا را با گروه مهاجرتی پُل (eCanada سابق) دنبال نمائید. ​​​​​​

 همه به دنبال یک پل مطمئن هستند.

 بردیا صنعتی (مشاور رسمی مهاجرت به کانادا با شماره عضویت R530661)

/5 (0 رای)
saskatchewan 2022 04saskatchewan 2022 03saskatchewan 2022 02saskatchewan 2022 01
ارسال نظر
verification