• شرکت مهاجرتی پل دارای لایسنس رسمی وکالت مهاجرت کانادا از سازمان فدرال CICC (کالج مشاورین مهاجرت و شهروندی کانادا) / شماره لایسنس R530661
success 301

با سلام خدمت همه عزیزان در گروه ecanada

من امین هستم. ۳۰ ساله متاهل بدون فرزند با تحصیلات کارشناسی ارشد حسابداری و سابقه کار مرتبط با رشته تحصیلی و داشتن IELTS Overall ۸ لی ریز نمرات R۹,L۸,S۷.۵,W۷ (دو تا اسکیل CLB۹  و دو اسکیل دیگر CLB۱۰) و همچنین همسرم با تحصیلات کارشناسی ارشد و نمره زبان ۵.۵ تونستیم با امتیاز مجموعاْ ۴۵۷ در دراو به تاریخ ۹ می ۲۰۱۸ دعوتنامه ام رو در طرح فدرال اسکیلد ورکر اکسپرس انتری دریافت کنیم.

از مهر ۱۳۹۶ وقتی ویزای دانشجویی ام برای آمریکا ریجکت شد با مطالعه خود سایت اداره مهاجرتی و بعد از اون آشنا شدن با گروه ecanada از محتوای عالی سایت به لطف زحمات بردیا و امیر عزیز استفاده کردم و تصمیم ام برای مهاجرت به کانادا را به طور قطعی گرفتم. در همین راه با سه بار امتحان آیلتس دادن تونستم دفعه آخر اون نمرات بالا رو بگیرم و پروفایل اولیه ام رو که با امتحان اولم تو ماه فوریه ساخته بودم رو در نهایت در ۴ می ۲۰۱۸ آپدیت کنم.

از همون ابتدا که برای زبان شروع کردم؛ گام به گام با وبسایت ecanada برای وس مدارک تحصیلی رو فرستادم و جوابیه اش خیلی خوب و به موقع اومد.. نامه های سابقه کاریم رو گردآوری کردم. پول تو حساب گذاشته بودم و خودم رو حتی برای طرح های استانی هم آماده کرده بودم. حتی یادمه یکبار نوا اسکوشیا سایت رو باز کرد هرچی تقلا کردم بتونم پروندم رو سابمیت کنم نشد که نشد! و خیلی نا امید شده بودم و ترسیده بودم. تا اینکه نمره آخر آیلتس ام خوب شد و فدرال رو اقدام کردم.

بعد از گرفتن دعوتنامه خودم اپلیکیشن آنلاین اداره مهاجرت رو پر کردم و همه مدارک لازم برای سابمیت رو هم آماده کردم. متاسفانه جدیداْ به خاطر اسنپ و تپ سی خیلی زمان دریافت جواب گواهی عدم سوء پیشینه به تعویق افتاده واسه همین تا مدارک رو بگیرم و ترجمه کنم ۲۰ روزی طول کشید. قبل از سابمیت نهایی از تیم متخصص و دوستای گلم بردیا و امیر عزیز خواستم تا لطف کنن و دو نامه سابقه کاری که برای تکمیل سه سال سابقه کار داشتم ارائه میدادم رو بررسی کنن و نه تنها نکات و اصلاحات پیشنهادی عالی رو برای من ارسال کردن فکر کنم با سایر سوالاتم در خصوص مسائل دیگه کلی اذیت شون هم کردم. همین جا هم مجددا تشکر میکنم ازشون و هم عذر میخوام. ولی برادرانه  نگاه کردن به داستان نه صرفاْ مالی و کاری! سپاس دوستان گلم.

خلاصه به کمک بچه ها و دقت های لازمی که خودمم به خرج دادم در تاریخ ۳۱ می ۲۰۱۸ پرونده ام رو سابمیت کردم. سر یک هفته مدیکال چک مون تایید شد و در تاریخ ۲۸ آگوست (بعد از دو ماه و ۲۸ روز بعد از سابمیت) دیدم پروندم آپدیت شد. ازم کارت پایان خدمت رو میخواستن. من هم که تو سپاه نیروی دریایی خدمت کرده بودم و به مشورت امیر جان زیرکانه قسمت خدمت سربازی رو پر کرده بودم بدون ارائه اطلاعات اضافی تر فقط ترجمه کارت پایان خدمت رو ارسال کردم. دوباره دیدم در تاریخ ۵ سپتامبر ۲۰۱۸ (بعد از دقیقا ۷ روز از ارسال مدارک درخواستی) دوباره پروندم آپدیت شد. با ترس و لرز باز کردم و هی فکر میکردم بازم ازم چیزی میخوان و قانع نشدن!

 ولی در حین ناباوری دیدم PPR بود و دستورالعمل ارسال پاسپورت برای صدور ویزا. حتی از خیلی از بچه ها و بردیا پرسیدم این واقعاْ PPR یا من اشتباه میکنم....

سرتون رو درد نیارم دوستای خوبم. از تاریخ سابمیت تا دریافت ویزام ۳ ماه و ۵ روز طول کشید و در تاریخ ۲۷ اکتبر هم به تورنتو لند کردیم و الان بعد از گذشت یک ماه و خورده ای این متن رو تقدیمتون میکنم.

خیلی از بردیا و امیر عزیز و سایر همکارانشون تشکر میکنم و برای همه تون آرزوی موفقیت میکنم.

3.5/5 (6 رای)
success 2022success 656 3success  711success 676
ارسال نظر
verification