• شرکت مهاجرتی پل دارای لایسنس رسمی وکالت مهاجرت کانادا از سازمان فدرال CICC (کالج مشاورین مهاجرت و شهروندی کانادا) / شماره لایسنس R530661
success 515

 

 وضعیت: دریافت نامینیشن استانی / منتظر دریافت PPR

کد پرونده: 515

 

 دست نوشته متقاضی پس از دریافت نامینیشن استانی 

تاریخ: 14 مارچ  2018

 ابتدا مشخصات و تایم لاین:

سن زمان سابمیت: ۳۷ سال

️متاهل

تحصیلات: کارشناسی مهندسی عمران

️تحصیلات همسر: کارشناسی ارشد شیمی

آیلتس : 6.5

سابقه کار: 12 سال

نوع مشاوره: کامل شامل تهیه/چک و تائید نهایی تمامی اطلاعات و مدارک

سابمیت تا نامینیشن: حدود 2 ماه و 20 روز

 

EE Saskatchewan submit: 18 July 2017

**Saskatchewan Namination: 19 October 2017

**Federal Submit: 21 December 2017

**AOR: 22 December 2017

**Medical passed: 10 Jan 2017

**IP1: 10 Jan 2018

**NA2: 11 Jan 2018

**IP2: 27 Feb 2018

**PPR: ????

 

 حدود ۳سال پیش تصمیم به مهاجرت گرفتیم. در ابتدا از طریق یکی از دوستان با دفتر مهاجرت خانوم (ف.ا.) آشنا شدیم. شروع به زبان خوندن کردیم و با گرفتن نمره ۵ آیلتس و آماده کردن مدارک اقدام به قرارداد با ایشان کردیم. متاسفانه و به علت ضعف مدیریت، قادر به سابمیت نشدند و من بعد از ۶ ماه انتظار قرارداد را فسخ کردم.

ولی نا امید نشده بودیم و به زبان خوندن ادامه دادیم. توی کلاس زبان یکی از دوستانم لینک گروه eCanada رو برام فرستاد. مطالب گروه رو هر شب میخوندم و فهمیدم شرایطم برای اقدام از طریق oid استان ساسکاچوان مناسب هست. با ادمین های گروه مشورت کردم و مطمئن شدم.

 آقا امیر اون موقع ایران بودن و با یک ملاقات حضوری قراداد مشاوره کل پروندمون را بستیم.

برخورد آقا امیر خیلی مودبانه بود و کاملا به قوانین مهاجرت مسلط بودن و همچنین مبلغ قرارداد خیلی منصفانه بود.

 خیلی مصمم تر به خوندن زبان ادامه دادم و همزمان مدارکی که امیر و بردیا جان میخواستن آماده میکردم.  ۲ بار امتحان دادم تا بالا خره آیلتس ۶.۵ گرفتم. به توصیه گروه eCanada به جای oid از طریق express ساسکاچوان پروفایل ایجاد کردن. مدارک با دقت چک می شد و بعد از اصلاح، پرونده آماده سابمیت شد و منتظر باز شدن سایت ساسکا شدیم.

 با همه شلوغی که سایت در این لحظات داشت. در اولین فرصت سابمیت انجام شد. خیلی خوشحال شدیم. بعد از ۱ ماه مدارک تکمیلی خواستن و با کمک بردیا و امیر جان همه رو آماده کردم. بعد از ۳ ماه نامینیشن اومد. از خوشحالی داشتیم پر در میاوردیم. انگار دنیا را بهم داده بودن که تلاشهام بالاخره نتیجه داد.

️ گروه eCanada سریعا شروع به ایجاد پروفایل express برامون کرد و لیست مدارک رو برامون فرستاد و من هم به سرعت همه رو تهیه و ترجمه کردم و مدارک سابمیت شدند.الان تقریبا ۳ ماهه از AOR میگذره و در مرحله IP2 هستیم.

 دوستان عزیز، مهاجرت پروسه طولانیه و در این راه صبور بودن رو آموختم. و از خداوند ممنونم که در این راه منو با گروه eCanada آشنا کرد. برای امیر و بردیا جان بهترین ها رو آرزو میکنم و امیدوارم روز به روز پله های ترقی رو طی کنن

به امید کامیابی همگی مهاجرین ایرانی

2.8/5 (6 رای)
success 2022success 656 3success  711success 676
ارسال نظر
verification