• شرکت مهاجرتی پل دارای لایسنس رسمی وکالت مهاجرت کانادا از سازمان فدرال CICC (کالج مشاورین مهاجرت و شهروندی کانادا) / شماره لایسنس R530661
success 554

وضعیت: دریافت نامینیشن استانی / منتظر دریافت AOR پس از سابمیت فدرال

کد پرونده: 554

 

دست نوشته متقاضی پس از دریافت نامینیشن استانی

نوشته:امید مرتضوی

تاریخ: ۲۵جولای ۲۰۱۸

ابتدا مشخصات و تایم لاین:

سن زمان سابمیت: ۳۰ سال

متاهل

تحصیلات: کارشناسی مهندسی کشاورزی

آیلتس : 6.5

سابقه کار: ۱۳ سال

نوع مشاوره: کامل شامل تهیه/چک و تائید نهایی تمامی اطلاعات و مدارک

سابمیت تا نامینیشن: ۱۳۷ روز

OID Saskatchewan submit:Janury 1st 2018

Saskatchewan Namination:May 18th 2018

Fedederal Submition:9th July 2018

AOR: ???

 

حدود یک سال پیش من و همسرم تصمیم به مهاجرت گرفتیم به جرات میگم اکثر موسسات وکالتی ردیف اول گوگل در تهران رو تماس گرفتم همه  میگفتند امتیاز لازم رو ندارید و باید از روش تحصیلی اقدام کنید.جالبه که وقتی شرایط رو میگفتیم با این سوال مواجه میشدیم که به تحصیل تو بلژیک فکر کردید؟آخرین گزینه موسسه ای بود که قرار شد با دریافت ۱۳ میلیون تومان برای ما فرم پر کنه و مارو وارد pool کنه به امید محال جاب آفر، که امروز همه شما میدونید یعنی چی.

من برای آیلتس اقدام کردم و از قضا استاد من از اعضای eCanada بود و از روش اکسپرس انتری اقدام کرده بود و چند ماه بعدش مسافر بود،به من پیشنهاد داد سایت eCanada رو مطالعه کنم.

با مطالعه سایت متوجه شدم داستان مهاجرت با همه سادگیش پیچیدگیها و شاخ و برگهایی داره که شاید امیدی هنوز باشه با بردیای عزیز تماس گرفتم و ایشون شرایط بررسی پرونده رو توضیح داد.

نظم و مرتب بودن سیستم امیر و بردیا خیالمون رو راحت کرد که مسیر رو درست پیش رفتیم بعد از مشخص شدن ناک و نمره زبان لازم با کمک دوستان مدارک رو آماده کردیم آیلتس لازم رو گرفتم و هرکدوم چند بار توسط امیر و بردیا چک میشد نامه سابقه کار رو با توجه به اطلاعات سابقه کار من امیر و بردیا تنظیم کردند و طبق ادعای خوشون بی نقص ترین پرونده آماده سابمیت شد. در نهایت اول ژانویه با باز شدن سایت موفق به سابمیت شدیم.

 چیزی که ما رو متعجب میکرد این بود که با اینکه ما روزی صد بار پروفایلمون رو چک میکردیم.همیشه بردیا و امیر یک پله از ما جلوتر بودند و خبر این پراسس شدن پرونده و نامینشن ما (بدون درخواست مدارک اضافه) رو زود تر از اینکه متوجه بشیم به ما دادند.

بلافاصله چک لیست مدارک لازم و اقدامات بعدی توسط دوستان ادمین برای ما ارسال شد و با اینکه ادامه مسیر پیپربیس بود نزدیک ۱۰بار با ویدیو و عکس و پی دی اف توسط امیر و بردیا چک شد. و در نهایت با کارا پست ارسال شد.

من همیشه ممنون محمدرضا رازقی هستم که من رو با امیر و بردیای عزیز آشنا کرد که با حوصله،نظم،دقت تمام مراحل رو در کنار من و همسرم بودند.

میدونم که این مسیر پر از استرس،انتظار و بلاتکلیفیه و برای همه آرزو میکنم مراحل رو سریع و در آرامش طی کنند.

3.5/5 (6 رای)
success 2022success 656 3success  711success 676
ارسال نظر
verification