• شرکت مهاجرتی پل دارای لایسنس رسمی وکالت مهاجرت کانادا از سازمان فدرال CICC (کالج مشاورین مهاجرت و شهروندی کانادا) / شماره لایسنس R530661
success 560

 وضعیت: دریافت نامینیشن استانی (OID) / منتظر دریافت AOR

کد پرونده: 560

دست نوشته متقاضی پس از دریافت نامینیشن استانی  

تاریخ نگارش: 24 سپتامبر 2018

ابتدا مشخصات و تایم لاین:

سن زمان سابمیت: 43 سال

متأهل

کارشناس ارشد علوم تربیتی و کارشناس بهداشت

سابقه کار: 20 سال

نوع مشاوره: کامل شامل تهیه/چک و تایید نهایی تمامی مدارک اطلاعات

سابمیت تا نامینیشن: 48 روز

Provincial Submit: Jun 7, 2018

In Process: Jun 20, 2018

Nomination: July 25, 2018

Federal Submit: Sep 5, 2018

 

از حدود سه سال پیش تصمیم به مهاجرت به استرالیا گرفتم  بعد از صحبت با چند وکیل و سرچ های زیاد اینترنت متوجه شدم به دلیل شرایط سنی و سطح زبان نمیتونم امیدوار باشم. بنابراین به  فکر مهاجرت به کانادا افتادم با چندین موسسه صحبت کردم تقریبا داشتم. از بابت مهاجرت کاری داشتم نا امید میشدم و فقط به دانشجویی با احتمال خیلی کم و نهایتاً ویزای دانش آموزی برای بچه هام فکر میکردم که در حین سرچ ها وارد سایت eCanada شدم و آشنایی با کانال و گروه تلگرامی  آقا امیر و آقا بردیا شروع شد. اعتماد کردم و مشاوره کردم باهاشون.

 مشغول خواندن زبان شدم  و باز کردن حساب تا سابمیت اعلام شد. این دو عزیز در همون دقایق اول خبر سابمیت شدن رو بهم دادن. با وجود اینکه هر روز و هر ساعت من پروفایل رو چک میکردم ولی آقایون بردیا و امیر خبر اینپراسس شدن و نامینیت شدن رو زودتر به ما میدادن. من واقعا نمیدونم با چه زبانی و بیانی از زحمات و نکته سنجی ها و تلاش این دو برادر عزیز و دوستان همراه و صادق تشکر کنم.

اگه روزی بتونم با خانواده ام وارد کانادا بشم مدیون این عزیزانم و اگر هم به هر دلیلی نشد میدونم که از هیچ تلاشی دریغ نکردند.

این مطلب رو به چند دلیل نوشتم اول اینکه از تیم حرفه ایی امیر و بردیا تشکر کنم و دوم اینکه به عنوان تجربه در اختیار دیگر دوستان قرار بگیرد و امیدوار باشند.

در پایان برای همه ی هموطنان عزیزم که درگیر پروسه ی مهاجرت هستند آرزوی موفقیت دارم.

3.5/5 (6 رای)
success 2022success 656 3success  711success 676
ارسال نظر
verification