• شرکت مهاجرتی پل دارای لایسنس رسمی وکالت مهاجرت کانادا از سازمان فدرال CICC (کالج مشاورین مهاجرت و شهروندی کانادا) / شماره لایسنس R530661
success 569 1

در تاریخ 10 آپریل 2018 موفق به دریافت تائیدیه استانی ساسکچوان برای یکی از پرونده های اسکیلدورکر پل شدیم.

این متقاضی به همراه همسر و 3 فرزند خود موفق به دریافت تائیدیه استانی ساسکچوان شده اند و اکنون پرونده آنها را بصورت کاغذی برای سازمان مهاجرت در کانادا ارسال می نمائیم.

 

کد پرونده: 569

برنامه: اسکیلدورکر استانی ساسکچوان - استریم OID

ناک: تکنسین ابزارآلات مکانیکی صنعتی - 2243

ارتباط با استان (کار، تحصیل یا خویشاوند): ندارد

زمان انتظار از زمان سابمیت پرونده به استان: 99 روز

 

    تصویر تائیدیه استانی دریافت شده:

دست نوشته متقاضی پس از دریافت نامینیشن استانی 

تاریخ نوشته: 24 جولای ۲۰۱۸

مشخصات و تایم لاین:

سن زمان سابمیت: ۳۷ سال

متاهل

تحصیلات: کارشناسی مهندسی مکانیک

تحصیلات همسر: کارشناسی زبان انگلیسی

آیلتس : 5.5

سابقه کار: 12 سال

نوع مشاوره: کامل شامل تهیه/چک و تائید نهایی تمامی اطلاعات و مدارک

سابمیت تا نامینیشن: 99 روز

Oid Saskatchewan submit: 1 Jan 2018

Saskatchewan Nomination: 10 April 2018 (No Additional Documents Requested)

Federal Submit: 26 May 2018

Passport Request: 21 May 2019

 

حدود 6 سال پیش تصمیم به مهاجرت گرفتیم. در ابتدا از طریق یکی از اقوام با دفتر مهاجرت یکی از وکیل های معروف آشنا شدیم. و تمام مدارک رو جهت انجام مهاجرت از طریق فدرال اماده کردم . دقیقا اون موقع برگزاری ازمون ایلتس تو ایران دچار اختلال شد و تعطیل شد و برای ازمون باید به یک کشور دیگه باید سفر می کردم که با توجه به مشکلات کلا پروسه مهاجرت ما متوقف شد و قراردادمون با وکیل فسخ شد.

تا دوسال قبل که توی سایت applyabroad با روش oid ساسکاچوان اشنا شدم و بعد با  گروه eCanada اشنا شدم و با خوندن مطالب امید تازه ای در زندگی ما جهت مهاجرت پیدا شد.دوره فشرده ایلتس ثبت نام کردم و تونستم مدرک ایلتس رو بگیرم S:6.  W:6.  L:5.5  R:5 و سریعا  با آقا بردیا و آقا امیر صحبت کردم و ایشان شرایط ما را جهت مهاجرت  از روش oid ساسکاچوان مناسب تشخیص دادند.

البته پیشنهاد داند که دوباره امتحان ایلتس بدم و 6 بگیرم تا ee اقدام کنم که به دلیل مشغله کاری برام مشکل بود که دوباره بخونم و امتحان بدم.

قرارداد رو با دوستان eCanada به صورت مشاوره کامل بستم و سریعا مدارک رو با کمک بردیا و امیر اماده کردم.

منتظر باز شدن سایت بودم چندین ماه و هر ماه نامه تمکن مالی و نامه سابقه کار رو اپدیت می کرم و در سایت اپلود می کردم. تا اینکه روز 1 ژانویه 2018 سایت باز شده بود و من متوجه نشده بودم و امیر و بردیا خودشون سابمیت رو انجام داده بودند و لطف بزرگی در حق بنده کردند.

ما همچنان منتظر شروع بررسی پرونده بودیم که بالاخره 21 مارچ in process شد پرونده ما و به علت دقت بسیار بالای دوستان نقص مدارکی نداشتیم و همه مدارک کامل بود.

در تاریخ 10 اپریل ساعت 5 صبح بردیا به من پی ام داد که نامینیت شدم (بدون درخواست مدارک تکمیلی) ! یکی از بهترین خبرهای زندگی من بود که به لطف و کمک خدا نامینیت شدیم. دست امیر و بردیا رو می بوسم که در این راه خالصانه و دوستانه به من کمک کردند.

واقعا از خدای خودم تشکر می کنم که من را با  دوستان خوبم امیر و بردیا اشنا کرد.  بعد از نامینیشن با کمک بردیا و امیر مدارک فدرال رو اماده و ارسال کردیم و منتظر AOR هستیم.

چیزی که خیلی مهم هست برای من حساسیت بسیار زیاد دوستان رو پرونده است که خالصانه تلاش می کنند که کار به نتیجه برسه.

امیدوارم همه دوستانی که تصمیم به مهاجرت گرفته اند موفق باشند و زودتر یه هدفشون برسند.

  وضعیت پروفایل استانی ساسکچوان:

3.7/5 (6 رای)
success 2022success 656 3success  711success 676
ارسال نظر
verification