• شرکت مهاجرتی پل دارای لایسنس رسمی وکالت مهاجرت کانادا از سازمان فدرال CICC (کالج مشاورین مهاجرت و شهروندی کانادا) / شماره لایسنس R530661
success 570

وضعیت: دریافت PPR (درخواست ارسال پاسپورت برای ویزا)

کد 570

 

دست نوشته متقاضی پس از دریافت نامینیشن استانی

نوشته: صدیقه

تاریخ: 7 جون  2018

مشخصات و تایم لاین:

امتیاز اکسپرس انتری: 446

متاهل

تحصیلات: کارشناسی ارشد آموزش زبان انگلیسی

ناک انتخابی: 4021

تحصیلات همسر: دانشجوی دکتری مالی

آیلتس: اورال 8.5

نوع مشاوره: تهیه سوابق کاری/ بررسی و تائید نهایی کلیه اطلاعات و مدارک اکسپرس انتری

ITA: 4 May 2017

AOR: 24 July 2017

Security Screening: 1 Sep 2017

Ghost update: 30 May 2018

PPR: 5 June 2018

 

سلام دوستان من و همسرم از سال 95 تصمیم به مهاجرت گرفتیم و البته قبل از این هم 5 سال پیش قصد داشتیم از طریق تحصیلی برای دکتری همسرم به امریکا یا کانادا بریم اما شرایط جور نشد و همسرم همینجا دکتری خودش رو خوند.

تو این مسیر ما مثل همه افراد نگرانی و دغدغه های زیادی داشتیم. اولین موضوع دریافت مدارک دانشگاه بود که خودش مرحله طولانی¬ای بود و به همه دوستان ییشنهاد می کنم به محض تصمیم برای مهاجرت از طریق اکسپرس اینتری اولین کار این باشه که برید و دانشنامه و ریز نمراتتون رو از دانشگاه بگیرید چون من با کلی دوندگی بعد از دو ماه تونستم مدارک رو از دانشگاه بگیرم با اینکه چند سال از مدرک فوق لیسانسم می گذشت و بعد از اینکه شما مدارک دانشگاهی رو گرفتید تازه باید برای WES بفرستید که اون هم خودش حدود یک تا یک و نیم ماه طول می کشه.

دغدغه دیگه تو این مسیر گرفتن نمره IELTS بود که برای اکسپرس اینتری فدرال شما باید نمره بالایی داشته باشید. پیشنهاد می کنم از هر فرصتی برای آماده شدن برای این آزمون آماده بشوید و اگر با یک بار آزمون نتونستید نمره مناسب بگیرید حتما باز امتحان بدید و دلسرد نشوید.

الیجیبیلیتی و چک امنیتی واقعا دغدغه های بزرگی برای ما تو این پروسه بود و به دوستان پیشنهاد می کنم حتما مدارک کامل و دقیق بفرستن تا الیجیبیلیتی راحت انجام بشه و برای چک امنیتی این رو بدونید که اکثر ما ایرانیان رو می فرستن چک امنیتی پس دنبال این موضوع نباشید که چرا من رفتم چک امنیتی؟ فقط صبر داشته باشید و منتظر باشید این مرحله تمام شود. 

از تاریخ ارسال مدارک اضافی (Schedule A، CV & Student Form و Military Form) پرونده هیچ آپدیتی نشد. فقط برای مدیکال دو روز پشت سر هم پروفایل آپدیت شد.

گروه ecanada ما را در این مرحله بسیار کمک کرد به نحوی که ما در ارتباط با مدارک و نامه های سابقه کار از کار حرفه ای این گروه استفاده کردیم به نحوی که مدارک ما را با دقت بسیار بالایی مورد بررسی قرار دادند و چندین بار مدارک ما را اصلاح نمودند که همین امر تاثیر بسیار زیادی در پاس شدن الیحیبیلیتی ما بدون هیچ دردسری داشت و حتی تو مراحل بعدی این دوستان کمک های بسیار زیادی بدون هیچ گونه چشم داشتی در حق ما داشتند.

مدارکی که ما فرستادیم همون مدارکی بوده که تو سایت خود cic و سایت ecanada.ir ذکر شده بوده و تنها مدرک اضافه ای که گذاشتیم مدرک IELTS  بود. برای سابقه کار هم فقط نامه شرکت رو گذاشتیم بدون هیچ مدرک اضافی. ما دوبار نوت سفارش دادیم که هیچ تفاوتی با هم نداشتن و بعد از ۸.۵ ماه CSE زدیم و پیگیر تاخیر پرونده شدیم. زمانی که Ghost Update اومد زنگ زدیم و گفتن که پرونده approve شده و باید برای مرحله بعدی منتظر بمونید.

یک تشکر ویژه از دوستان عزیزمون آقا امیر و آقا بردیا دارم که ما رو توی این پروسه خیلی کمک کردن و مدارک‌مون را کامل چک کردن و کلی راهنمایی کردن. شاید اگه این دوستان نبودن معلوم نبود پروسه ما به نتیجه مطلوب می رسید. از شما بسیار سپاس‌گذاریم

3.5/5 (6 رای)
success 2022success 656 3success  711success 676
ارسال نظر
verification