• شرکت مهاجرتی پل دارای لایسنس رسمی وکالت مهاجرت کانادا از سازمان فدرال CICC (کالج مشاورین مهاجرت و شهروندی کانادا) / شماره لایسنس R530661
success 577

در تاریخ 7 فوریه 2019 موفق به دریافت ویزای اقامت دائم کانادا برای یکی از پرونده های اسکیلدورکر پل شدیم.

 

کد پرونده: 577

برنامه: اسکیلدورکر استانی ساسکچوان - اکسپرس انتری

ناک: درفتینگ

زمان انتظار از زمان سابمیت پرونده فدرال: 11 ماه

 

 این متقاضی به همراه همسرش پیشتر موفق به دریافت تائیدیه استانی ساسکچوان شده بودند و پس از آن پرونده آنها را بصورت آنلاین برای سازمان مهاجرت کانادا ارسال نموده بودیم.

 

 

 اسکرین شات از گروه اختصاصی این پرونده در تلگرام:

 

دست نوشته متقاضی پس از دریافت نامینیشن استانی

نوشته: نازنین

تاریخ: 17 آپریل  2018

وضعیت: دریافت نامینیشن استانی / منتظر دریافت PPR

مشخصات و تایم لاین:

سن زمان سابمیت: 32 سال

متاهل

تحصیلات: کارشناسی ارشد مهندسی نقشه برداری

ناک انتخابی: 2253 (Drafting)

تحصیلات همسر: لیسانس مهندسی صنایع

آیلتس: 8 (L9, R9, W6.5, Sp7.5)

سابقه کار: 6 سال

نوع مشاوره: کامل شامل چک و تایید نهایی تمام اطلاعات و مدارک

سابمیت تا نامینیشن: 85 روز

EE Saskatchewan Submit: 26 October 2017

Saskatchewan Nomination: 19 January 2018

Federal Submit: 16 March 2018

AOR: 17 March 2018

Medical passed: 25 March 2018

RPRF: 12 April 2018

PPR: ...

 

ما حدود دو سال پیش تحقیق در مورد پروسه مهاجرت رو شروع کردیم. حضوراً با یه سری موسسات و وکلای مهاجرتی در تهران و شیراز صحبت کردیم و جستجوی آنلاین اینترنتی رو هم خیلی وسیع به انجام رسوندیم و با وکلا و مشاورین مختلفی که در ایران و کانادا ساکن بودند صحبت کردیم و گزینه های مختلف اقدام از طریق کبک، فدرال و استانی ساسکاچوان رو کاملاً بررسی کردیم.

نکته جالب در ارتباط با اکثر افرادی که ما در این زمینه باهاشون مواجه شدیم عدم توجه به نقاط قوت و ضعف پرونده و سوق دادن ما به سمتی بود که خود اون افراد ادعای تخصص داشتن در موردش رو داشتند.

تصمیم اولیه ما تلاش برای نمره زبان بالا و اقدام از طریق فدرال بود. یک دوره حدوداً 5 ماهه صرف آمادگی برای زبان شد و بعد از آزمون آیلتس به این نتیجه رسیدیم که زمان و هزینه بیشتری رو صرف این موضوع نکنیم و به برنامه استانی ساسکاچوان فکر کنیم.

توی این دوره با ادمین یکی از کانال های معروف مهاجرتی در این مورد صحبت کردیم و با کمی تردید شرایط عقد قرارداد با ایشون رو بررسی کردیم. تو همین بازه و همزمان با آماده سازی بقیه مدارک لازم، از طریق یکی از دوستان با سایت و کانال eCanada آشنا شدیم. جزئیاتی که آقایان امیر و بردیا در مورد روش های مختلف مهاجرت به کانادا توی سایتشون ارائه کرده بودن ما رو خیلی شگفت زده کرد و زمانی که صرف پاسخ گویی دقیق به سوالات و ابهامات اعضای گروهشون می کردن هم مارو خیلی خیلی تحت تاثیر قرارداد.

تصمیم گرفتیم که از این دوستان مشاوره بگیریم و روی گزینه ای که به عنوان مشاور قصد انتخابش رو داریم بیشتر فکر کنیم. صحبت های اولیه ما با آقا بردیا بود و ما تقریباً بعد از همون مکالمه اولیه و با توجه به قیمت مناسب تر ارائه خدمات، دانش و اطلاعات مهاجرتی بیشتر و برآورد واقع بینانه تری که ایشون پیشنهاد کردن، تصمیممون رو نهایی کردیم.

قرارداد ما شامل مشاوره و بررسی مدارک و تایید نهایی در همه مراحل بود. بی اغراق میگم که بارها از دقت نظر، سرعت، نظم و وجدان کاری این دو عزیز شگفت زده شدیم و بابت این که به عنوان مشاور کنار ما هستن نفس راحتی کشیدیم. به خصوص اینکه قبل از سابمیت برنامه ساسکاچوان به ما در مورد یه سری تغییرات و احتیاط ها هشدارهایی دادند و ما بعداً دیدیم که دوستانی که با اون کانال مهاجرتی معروف کار می کردند با مسائلی که ما با راهنمایی آقایان بردیا و امیر ازشون گذر کردیم به شدت درگیر شده بودند. البته برخی از مشاوره های نه چندان صحیح مشاور اون کانال منجر به تاخیر برنامه های ما هم شده بود (قبل از اشنایی با eCanada). به عنوان مثال اصرار بر عدم اقدام از طریق برنامه های استانی و اصرار مضاعف بر اقدام از طریق فدرال. در حالیکه در اوایل سال 2017، برنامه ی ساسکاچوان هم مدت ها باز بود و هم سابمیت در آن رایگان.

در مراحل مختلف پیشرفت کار، سخت گیری به موقع و به جا و البته چک چندباره مدارک توسط آقایون بردیا و امیر بود که باعث شد کار پرونده ما تابحال بدون مشکل و نگرانی جلو بره و مراحل با سرعتی بیش از حد تصور ما پیش برن. امیدواریم که در ادامه هم همین قدر شانس با ما یار باشه و سریع تر خبر خوش PPR رو دریافت کنیم.

پروسه مهاجرت یه روند پویا و همواره در حال تغییر داره و همزمان به دقت، سرعت عمل، صبوری و ذهن باز نیاز داره و این پارامترها تنها در صورتی قابل تحقق هستند که خیال شما از قوانین و مقررات و اطلاع از جدیدترین اخبار راحت باشه. من و همسرم صمیمانه از آقا بردیا و آقا امیر ممنونیم که مسیر کار تا به اینجا رو برای ما هموارتر کردن و کنار ما بودن. امیدواریم تو کارشون موفق باشن.

3.3/5 (6 رای)
success 2022success 656 3success  711success 676
ارسال نظر
verification