• شرکت مهاجرتی پل دارای لایسنس رسمی وکالت مهاجرت کانادا از سازمان فدرال CICC (کالج مشاورین مهاجرت و شهروندی کانادا) / شماره لایسنس R530661
success 583 1

 در تاریخ 6 جون 2018 موفق به دریافت تائیدیه استانی ساسکچوان برای یکی از پرونده های اسکیلدورکر پل شدیم.

وضعیت: دریافت نامینیشن استانی / منتظر مدیکال

 

کد پرونده: 583

برنامه: اسکیلدورکر استانی ساسکچوان - OID

ناک: 2241- Electrical and electronics engineering technologists and technicians

ارتباط با استان (کار، تحصیل یا خویشاوند): ندارد

زمان انتظار از زمان سابمیت پرونده به استان: حدود 6 ماه

 

 تصویر تائیدیه استانی دریافت شده:


اسکرین شات از گروه اختصاصی این پرونده در تلگرام:

 

دست نوشته متقاضی پس از دریافت نامینیشن استانی  

نوشته: لیلا

تاریخ نگارش: 6 سپتامبر  2018

مشخصات و تایم لاین:

سن زمان سابمیت: 34 سال

متاهل

کارشناسی مهندسی برق

ناک انتخابی: 2241

آیلتس: 6.5

سابقه کار: 10 سال

نوع مشاوره: کامل /شامل چک و تایید نهایی تمام اطلاعات و مدارک

سابمیت تا نامینیشن: حدود 5 ماه

OID Saskatchewan Submit:  Jan 1, 2018

In Process: Apr 17 , 2018

ADR: May 3 , 2018

Saskatchewan Nomination: June 6 , 2018

Federal submit: July 10 , 2018

AOR: Aug 27 , 2018

 

قسمت 1 از 2

"هر دشواری که در زندگی شماست در نهان هدیه ای برای شما دارد ،هر جا که راهی نیست خدا راه میگشاید"

 مرداد 96 بود که من و همسرم تصمیم به مهاجرت گرفتیم.اون اوایل از طریق سایت اپلای ابراد و گوگل کردن روشهای مهاجرتی و پر کردن تمام فرم های ارزیابی موسسات مهاجرتی مطرح اطلاعاتمون رو بالا میبردیم. چندین بار امتیازمون رو از سایت cic واسه اکسپرس انتری حساب کردیم اما کم بود. خودم هم به چند تا از موسسات مهاجرتی زنگ زدم و همه اونا معتقد بودن شرایط ما برای برنامه کبک مناسبه و فرانسه خوندن رو  بهمون پیشنهاد میدادن (همینجا باید اعتراف کنم که همسرم اصلا علاقه و اعتقادی به هزینه کردن برای مشاور یا وکیل مهاجرتی نداشت و توی اون برهه هیچ وقت حاضر نشد بیاد و باهم پیش یکی از این دفاتر مهاجرتی حتی واسه گرفتن مشاوره هم که شده بریم)

"تنها آن چیزهایی را به خود جذب میکنید که بی نهایت به آن می اندیشید "

یه شب در حالی که داشتم توی اینترنت میگشتم چشمم به آدرس یه سایت مهاجرتی افتاد و وارد وبسایتش شدم و همون موقع لینک گروه تلگرامشم برام ارسال شد و روی لینک کلیک کردم و با ورود به گروه و کانال ecanada.ir همونجا بود که زندگی من و همسرم دستخوش تغییرات بزرگی شد و ما وارد فصل تازه ای از زندگیمون شدیم.

یادمه اون شب تا پاسی از صبح بیدار موندم و کامنتهای بچه ها و فایل ها و مطالب توی گروه و کانال رو مطالعه کردم.صبح روز بعد برای اینکه راحتر بتونیم فایل ها رو سرفرصت مطالعه کنیم تمام فایلهایی رو که از شب گذشته سیو کرده  پرینت گرفتم و لینک گروه رو هم برای همسرم فرستادم.

داکیومنت ها و منابع فارسی کانال و گروه ecanada.ir دقیقا همون چیزی بود که توی تمام این مدت بهشون نیاز داشتیم و کمبودشون رو احساس میکردیم. تعداد زیادی راهنمای جامع در رابطه با برنامه اکسپرس انتری و استانی و نحوه امتیازبندی برنامه ها و ارزیابی مدارک تحصیلی و فرمت نامه سابقه کار و.... و هر آنچه که در این مسیر نیاز بود همه و همه به زبان فارسی کاملا دقیق و قابل فهم،قدم به قدم به تفصیل شرح داده شده بود اطلاعاتی جامع و بی نقص آمیزه ای از محتوای سایت cic و تجربیات یک تیم کاملا حرفه ای.

" شهود یعنی گواهی دل یعنی ندای الهی در قلب ما ،شهود قطب نمای شماست"

علیرغم اینکه توی همون چند روز اول توسط همون فایلها و کامنتهای بچه های گروه و جوابها و راهنمایی های دقیق و کامل ادمینهای گروه اطلاعات خوبی بدست آورده بودیم و با توجه به امتیازمون دیگه مطمئن بودیم که باید از روش استانی ساسکاچوان اقدام کنیم اما اینبار برخلاف همیشه و در عین ناباوری من همسرم پیشنهاد داد که بجای اینکه خودمون به تنهایی اقدام کنیم برای جلوگیری از کوچکترین اشتباه و از دست دادن یکی از بزرگترین فرصتهای زندگیمون پرونده مون رو به ادمینهای گروه بسپاریم .چون هم از یکطرف تو این مدت کم به کارشون ایمان آورده بودیم، هم واقعا بچه های با اخلاق و با وجدانی به نظر میامدن و هم اینکه ندای قلبمون میگفت که اینکار به صلاحمونه.

"موفقیت راز نیست ،نظام است"

پس از درخواست ما، امیر و بردیا یه فرم ارزیابی مفصل برامون فرستادن و تمام جوانب پرونده ما بطور دقیق مورد ارزیابی قرار گرفت. ظرف دو سه روز چک لیست کاملی از تمام مدارک و کارهای مورد نیاز و تاریخ های احتمالی باز شدن سایت ساسکاچوان برای ما ارسال شد که حاکی از نظم و احساس مسئولیت بالا و تسلط زیاد اونا روی مسائل مهاجرتی بود .ماهم بسرعت ظرف یک ماه تمام مدارکمون رو جمع و جور و ترجمه  کردیم و مبلغ مورد نظر تمکنمون رو هم توی حساب گذاشتیم.

3.3/5 (6 رای)
success 2022success 656 3success  711success 676
ارسال نظر
verification