• شرکت مهاجرتی پل دارای لایسنس رسمی وکالت مهاجرت کانادا از سازمان فدرال CICC (کالج مشاورین مهاجرت و شهروندی کانادا) / شماره لایسنس R530661
success 588 1

در تاریخ 11 جولای 2018 موفق به دریافت تائیدیه استانی ساسکچوان برای یکی از پرونده های اسکیلدورکر پل شدیم.

وضعیت: دریافت نامه نامینیشن استانی (OID) / منتظر دریافت AOR

 

کد پرونده: 588

برنامه: اسکیلدورکر استانی ساسکچوان - OID

ناک: 0911 - Manufacturing managers

ارتباط با استان (کار، تحصیل یا خویشاوند): ندارد

زمان انتظار از زمان سابمیت پرونده به استان: 

 

 تصویر تائیدیه استانی دریافت شده:

 

 اسکرین شات از گروه اختصاصی این پرونده در تلگرام:

 

دست نوشته متقاضی پس از دریافت نامینیشن استانی

 تاریخ نگارش: 15 سپتامبر 2018

مشخصات و تایم لاین:

️سن زمان سابمیت: ۴۴سال

️ متأهل

️ کارشناس ارشد متالورژی

️ آیلتس 5.5

️ سابقه کار: ۱۷سال

️ نوع مشاوره: کامل شامل تهیه/چک و تایید نهایی تمامی مدارک اطلاعات

سابمیت تا نامینیشن: 190 روز

Provincial Submit: Jan 1, 2018

In Process: May 17, 2018

Nomination: July 11, 2018

Federal Submit: Aug 23, 2018

 

از چندین سال قبل تصمیم به مهاجرت داشتم که دوبار به طور جدی اقدام کردم ولی هر بار به دلیل مشاوره های نامناسب توسط وکلای مختلف و عدم پیگیری و دادن اطلاعات غلط توسط آنها موفق به اقدام موثر و مفیدی نشدم.

تا اینکه در مردادسال۹۶ (Jul/Aug 2017) از طریق خواهرم با گروه eCanada و آقایان بردیا و امیر آشناشدم و سریعا‌‌‌‌ً با هاشون ارتباط برقرار کردم.

پس از دریافت اطلاعات اولیه من توسط آقایان بردیا و امیر، طی تماس تلفنی با آقای بردیا (که بسیار دوستانه و عالی انجام شد) و هماهنگی های انجام شده راه حل مناسب با توجه به سن و مدرک و سابقه کار من، اقدام از طریق استان ساسکاچوان و روش OID اعلام کردند و طی قراردادی مناسب که حاوی تمامی مراحل لازم جهت اقدام موردنیاز بود، کار به طور جدی آغاز شد.

با راهنمایی های مناسب ایشان و طی مدت زمانی کم در حدود سه ماه برای امتحان آیلتس آماده و در آبان ۱۳۹۶امتحان آیلتس را دادم و نمره 5.5 را کسب کردم که با توجه به شرایطم مناسب و کافی بود.

پس از مشخص شدن نمره آیلتس، خیلی سریع تمامی مدارک و مستندات موردنیاز و از همه مهمتر با دقت فراوان و بسیار عالی نامه سابقه کارم جهت ناک مربوطه (0911) توسط آقایان بردیا و امیر تهیه و طی چندین مرحله اصلاح و کامل گردید (که جا دارد بطور ویژه بابت تمامی موارد مورد نیاز مخصوصاً نامه فوق تشکر ویژه ای انجام بدم) که در نهایت سابمیت مدارک در اول ژانویه 2018 انجام شد.

پس از آن تا مرحله in process و بعد از آن additional info (فقط آپدیت تمکن مالی) و سپس تا مرحله نامینیشن استانی آقایان امیر و بردیا هر بار به دقت و آرامش و با حوصله و احترام به سوالات من جواب می دادند و چندین مرتبه هم تلفنی با ایشان تماس گرفته و دل نگرانی های من و همسرم را به دقت گوش و برطرف میساختند.

پس از نامینیشن استانی، جهت ارسال مدارک برای فدرال نیز تمامی موارد را بدقت کنترل کردند و درنهایت مدارک ارسال که منتظر دریافت AOR هستیم.

لازم به ذکر و تاکید است در تمامی مراحل کار، اینجانب جز حسن نیت و رفتار، احترام کامل و دقت عالی در کار، داشتن صبر و حوصله و دادن آرامش به من و همسرم و از همه مهم تر پاسخگو بودن در اسرع وقت، هیچ نکته منفی و ناراحت کننده ای از آقایان امیر و بردیا ندیدیم و همواره خودم و خانواده ام مدیون و متشکر زحماتشان هستیم و خواهیم بود و آرزوی بهترین ها را برای شان خواستاریم.

در نهایت به تمامی عزیزانی که قصد اقدام جهت مهاجرت را دارند توصیه می‌کنم علاوه بر تحقیقات لازم ‌ومفید ،حتما از مشاوره این دوستان خود را بی بهره نگذارند.

3.3/5 (6 رای)
success 2022success 656 3success  711success 676
ارسال نظر
verification