• شرکت مهاجرتی پل دارای لایسنس رسمی وکالت مهاجرت کانادا از سازمان فدرال CICC (کالج مشاورین مهاجرت و شهروندی کانادا) / شماره لایسنس R530661
success 652

 وضعیت: دریافت نامینیشن استانی / دریافت AOR پس از سابمیت فدرال/در انتظار دریافت درخواست مدیکال

کد پرونده: 652

 

دست نوشته متقاضی پس از دریافت نامینیشن استانی

نوشته: س.ت

تاریخ: ١٥ اکتبر ۲۰۱۸

مشخصات و تایم لاین:

سن زمان سابمیت: ٣٤سال

متاهل

تحصیلات: کارشناسی ارشدMBA marketing

آیلتس : 6

سابقه کار: 9 سال

نوع مشاوره: کامل شامل تهیه/چک و تائید نهایی تمامی اطلاعات و مدارک

سابمیت تا نامینیشن: ١٥٥ روز

OID Saskatchewan submit:Janury 1st 2018

Saskatchewan Namination: june 6 2018

Fedederal Submition:26th July 2018

AOR: ???

 

شاید واقعا بیش از ٤سال بود که تصمیم به مهاجرت داشتیم اما هر بار به دلیل سختیه مسیر و بالا رفتن امتیاز جذب فدرال پشیمون میشدیم. تا اینکه سال گذشته اونقدری تصمیممون جدی شد که چند جلسه ای از یکی از دوستان که بهمون معرفی شده بودند برای آموزش آیلتس کمک گرفتیم و من به سرعت خوندم برای آیلتس،اما همچنان تصمیممون ساختن پروفایل مهاجرتی برای فدرال بود. به طور تصادفی، معلم آیلتس روشهای استانی از جمله ساسکاچوان و نواشکاشیا رو به ما معرفی کردن، منم با پیگیریهای زیاد و مطالعه در مورد هر دو استان، ساسکا رو انتخاب کردیم و با سرچهای زیاد با موسسه eCanada آشنا شدم.

توضیحات تو سایت eCanada انقدر کامل و جامع بود که ناخود آگاه جذب این موضوع شدیم که پشت این دستورالعمل کامل چه تیمی هست؟!

تو کانالها و گروهها اونقدر گشتیم تا تونستیم شماره آقا بردیا رو پیدا کنیم. تو تماسی که باهاشون گرفتیم یه جمله اس که هنوز با وجود گذشت نزدیک یکسال هنوز خوب یادمه! "پرسیدم تضمینی میتونین به من بدید چون من واقعا شمارو نمیشناسم و مطمئن نیستم!"

پاسخ آقا بردیا این بود: "اینکه من الان تلفنی از این سرِ دنیا برای شما از خوبیها و معتمد بودن خودمون تعریف کنم چه فایده ای داره؟! مهم اینه ما تو کار بهتون ثابت میکنیم !!!!"

وای از تعجب اون لحظه واقعاً نمیدونستم چی بگم اما اون جمله در عین عجیبیش یه حس اطمینانی بهم داد و فکر کنم فردای همون مکالمه کارمون با تیمeCanada شروع کردیم.

در تاریخ ٣/١٢/٢٠١٧ قرارداد امضاء شد. از اونجایی که من خیلی آدم عجولی هستم سریع طبق دستورالعملی که برامون خیلی دقیق ارسال شده بود مدارک رو آماده کردیم و ارسال کردیم براشون اما اصلا آماده باز شدن سایت در ٢٧ روز بعد از عقد قراردادمون نبودیم!!! سایت ساسکا دقیقا ٢٧روز بعد در ١/١/٢٠١٨ باز شد!

از طریق بچه های گروه متوجه شدم. دوستان سرشون شلوغ بود و کلی پرونده قبل از ما داشتند که باید سابمیتشون میکردن که به ما گفتن تقریباً محاااااله که نوبت به تکمیل فرمها با دقت و چک کردن مدارک ما برسه!!

اونقدرررر ناراحت بودم که میخواستم اون لحظه بمیرم! فکر کردم اینبار هم نشد که راهمون رو بسازیم برای رفتن

در کمال ناباوری سایتی که همیشه حداکثر ٣ساعت تا اون تاریخ باز مونده بود تا شب باز موند،حول  و حوش عصر بود که آقا امیر بهم زنگ زد و گفت داریم مدارکتون رو چک میکنم ٤چشمی آنلاین باشید هرچیزی گفتیم زود بفرستید. پرونده ما در کمااااااال ناباوری تکمیل و ارسال شد!!!!

١٤و ١٥خرداد ماه ما به سفری رفته بودیم که حتی آنتن موبایل هم نداشتیم چه برسه به اینترنت! حدودای ١١شب بود دیدم تلفنم داره زنگ میزنه شماره برای مشهد بود، با این فکر گوشیرو برداشتم که قطعا اشتباه گرفتن! خانمی با صدای خیلی مهربون که تا عمر دارم صداش یادم میمونه بهم گفت از گروه eCanada هستم! دلم هری ریخت! گفتم قطعا ریجکت شدیم که این موقع انقدر دنبالم گشتن تا بتونن پیدام کنن!

اون خانوم بهم گفت که من و همسرم نامینیت شدیم!!!!! یه لحظه دنیا دوره سرم چرخید فکر کنم ٧ باری بهشون گفتم شوخی نمیکنین؟راست میگید؟؟و بعد از هربار تاییدشون هااای هااای گریه کردم راستش اون لحظه فقط این تو ذهنم بود که بدون کمک این تیم خصوصا آقا امیر و بردیا هیییچ وقت به این مرحله هم نمیرسیدیم،مدارکی که دوستان برامون چک و تکمیل کردن صد سال ما نمیتونستیم چک کنیم و قطعا additional docs request دریافت میکردیم.

بعد از اون مرحله سخت دوم که تکمیل مدارک فدرال بود باز هم کمک تیم باعث شد مدارکمون بدون هیچ نقصی در تاریخ ٢٦/٧/٢٠١٨ برسه به سیدنی.

با سپاس فراوان از امیر و بردیا بابت همه دلسوزیها،دقتها و همفکریهاشون

١٥/١٠/٢٠١٨

3.7/5 (6 رای)
success 2022success 656 3success  711success 676
ارسال نظر
verification