• شرکت مهاجرتی پل دارای لایسنس رسمی وکالت مهاجرت کانادا از سازمان فدرال CICC (کالج مشاورین مهاجرت و شهروندی کانادا) / شماره لایسنس R530661
success 653

 وضعیت: دریافت PPR

کد پرونده: 653

 

دست نوشته متقاضی پس از دریافت نامینیشن استانی

نوشته: زهره

تاریخ: 1 سپتامبر  2018

ابتدا مشخصات و تایم لاین:

سن زمان سابمیت: 34 سال

متاهل

تحصیلات: کارشناسی ارشد شیمی

تحصیلات همسر: کارشناسی ارشد عمران

آیلتس : 6.5

سابقه کار: 5 سال

نوع مشاوره: مرحله فدرال شامل چک و تائید نهایی تمامی اطلاعات و مدارک

سابمیت تا نامینیشن: کمتر از یکسال

PNP-EE (Saskatchewan) - Outland

-  مرحله استانی:

Submit : 26 Oct  2017

Nomination : 23 Dec 2017

-  مرحله فدرال:

AOR: 17 Feb 2018

Medical passed : 27 Feb 2018

PPR : 25 Aug 2018

 Ottawa, ON

 

از خیلی زمان های پیش تصمیم به مهاجرت داشتم دقیقاً یادم نمیاد از کی به فکر مهاجرت افتادم. حدود سال 93 برای کبک اقدام کردم و باتوجه به  اینکه رشته ام جز امتیازهای بالا برای کبک بود شروع به خوندن فرانسه کردم ولی بخاطر تغییراتی که تو سیستم مهاجرت کبک  پیش اومد کلاً کنسل شد. بعد برای استرالیا اقدام کردیم که باز اون هم تا اسس مدارکمون پیش رفت و همه چی اکی بود تا اینکه استانی که ما براش اقدام کرده بودیم رشته ای که من می خواستم واسش مین پرونده بشم باز نکرد تا اینکه نهایتاً تصمیم به مهاجرت برای کانادا گرفتیم و شروع کردیم به سرچ کردن در این مورد بین این سایتها که با سایت eCanada آشنا شدیم و به همین ترتیب با کانال و گروهشون مطالبشون واقعا کامل بود و مرحله به مرحله همه چی را توضیح داده بودندشروع کردیم به جمع اوری مدارک و تو این مدت از خوندن برای آیلتس هم غافل نبودیم وشروع کردیم به خوندن و امتحان دادن یه بار امتحان دادم و ایلتس 6.5 گرفتم. مرحله اول سابمیت استانی را با توجه به اطلاعت کاملی که تو سایت و کانال eCanada بود و همینطور راهنمایی که تو گروه از امیر آقا و آقا بردیا میگرفتیم فرم ها را پر کردیم و سابمیت را انجام دادیم.

خیلی سریعتر از اون چیزی که فکرشو بکنیم نامینیت شدیم ولی تو این مرحله تصمیم گرفتیم از کمک جدی تر امیر آقا و آقا بردیا کمک بگیریم و باهاشون قرارداد بستیم مدارک  را براشون ارسال کردیم و اونها هم با دقت و نکته سنجی فراوان مدارک را اصلاح می کردند و نهایتاً پروندمون رو سابمیت فدرال کردیم.

خلاصه پرونده:  از ما تو چه مرحله استانی و چه مرحله فدرال مدارک اضافه ای نخواستند تنها چیزی که  تو مرحله فدرال اضافه فرستادیم مدرک آیلتس بود. من خودم مین بودم ناک ام 2112 بود نامه بانک به اسم همسرم بود و سفرهامون فقط دبی و ترکیه بود همسرم 10ماه مالزی زندگی کرده بود که یه نامه سوء پیشینه هم از سفارت مالزی گرفته بود این یکی از نگرانی های من بود که بخوریم به سکیوریتی چون همسرم با ویزای توریستی رفته بود بعد ویزای دانشجویی گرفته بود ولی دانشگاه را ادامه نداده بود.

* همه هزینه های پرونده همون ابتدا پرداخت کرده بودیم

 دوستان مهاجرت احتیاج به صبر بالایی دارد تو  مدت پروسه مهاجرت صبور باشید و ناامید نشید سعی کنید زندگی کنید و بخاطر مهاجرت زندگی را تعطیل نکنید همه چی در زمان خودش اتفاق میفته شاید من تو این پروسه مهاجرت جز خوش شانس ها  بودم و خیلی سریع پروندم پیش رفت ولی تقریباً از سال 91...92 بطور جدی درگیر بودم  و 2 بار قبل به نتیجه خوبی نرسید بود. در کل مهاجرت جنگ بین منطق و احساس هست اگر فکر میکنید می تونید به احساس برنده بشید شروع کنید.

کمک و راهنمایی های آقا بردیا و امیر آقا واقعاً دل گرمی بود که باعث میشد با خیال راحت پروندمون را سابمیت کنیم و بدونیم کسی هست که تو هر مرحله می تونیم روشون حساب کنیم.

2.8/5 (6 رای)
success 2022success 656 3success  711success 676
ارسال نظر
verification