• شرکت مهاجرتی پل دارای لایسنس رسمی وکالت مهاجرت کانادا از سازمان فدرال CICC (کالج مشاورین مهاجرت و شهروندی کانادا) / شماره لایسنس R530661
success SUV 5

  در تاریخ 9 سپتامبر 2019 موفق به دریافت تائیدیه انکوباتور رسمی دولتی برای عقد قرارداد همکاری با متقاضیان یکی از پروژه های استارت آپ شرکت پل شدیم.

 

موضوع پروژه: مهندسی پزشکی / محصول خلاقانه پزشکی مربوط به اتاق عمل

تعداد اعضای پروژه: 3نفر

محل پروژه: شهر وینیپگ استان منیتوبا

 

 پس از حدود 4 ماه مذاکره با شرکت دولتی انکوباتور موفق به دریافت نظر مثبت آنها شدیم. اکنون توافقنامه مکتوبی میان متقاضیان این پروژه و انکوباتور منعقد می گردد. از آنجائیکه این متقاضیان ویزای کانادا را در حال حاضر ندارند موفق شدیم با مذاکره با انکوباتور آن ها را راضی نمائیم تا دوره ی آماده سازی و کلاس ها بصورت آنلاین (از طریق Skype) آغاز شود و پس از حدود 2-3 هفته که نامه حمایت رسمی صادر می شود، برای ورک پرمیت و اقامت دائم این تیم بصورت همزمان اقدام نمائیم. پس از صادر شدن ورک پرمیت ها، متقاضیان به کانادا می آیند و ادامه ی دوره و کلاس ها را بصورت حضوری در وینیپگ می گذرانند تا پرونده اقامت دائمشان نیز بررسی شده و به تائید نهایی برسد.

 

این پروژه نیز همانند پروژه های قبلی شرکت پل، در همکاری با یکی از قدیمی ترین و معتبرترین شرکت های مشاور بزینس در تورنتو آماده سازی و ارائه گردید و با موفقیت به مراحل پایانی نزدیک شده است.

3.0/5 (6 رای)
success 2022success 656 3success  711success 676
ارسال نظر
verification