• شرکت مهاجرتی پل دارای لایسنس رسمی وکالت مهاجرت کانادا از سازمان فدرال CICC (کالج مشاورین مهاجرت و شهروندی کانادا) / شماره لایسنس R530661
success quebec nom 1

  در تاریخ 20 جون 2019 موفق به دریافت تائیدیه استانی کبک برای یکی از پرونده های سرمایه گذاری پل شدیم. در واقع سلسله مراتب این برنامه بدین شکل است که پس از تکمیل بررسی ها و پردازش پرونده، که مهمترین بخش از آن شامل تائید سوابق کاری مالکیت/مدیریت بزینس و اثبات اکتساب صحیح و قانونی دارایی می باشد، سازمان مهاجرت کبک نامه ای را به نماینده قانونی متقاضی ارسال می کند که خبر خوش قصد این سازمان در صدور تائیدیه را اطلاع می دهد.

از آنجائیکه پیشتر 35 هزار دلار از مبلغ پرداخت شده است، متقاضی اکنون باید در مهلت تعیین شده الباقی هزینه فایننسینگ سرمایه گذاری معادل 315 هزار دلار را منتقل نماید و Investment Agreement با این سازمان مهاجرت امضاء نماید. دریافت این نامه در واقع به منزله پایان موفقیت آمیز بررسی پرونده می باشد و پس از انتقال هزینه، پرونده متقاضی را برای سابمیت به سازمان مهاجرت مرکزی آماده سازی خواهیم نمود تا اقامت دائم برای متقاضی و خانواده وی صادر شود. این متقاضی صاحب یک کارخانه صنعتی مواد غذایی در ایران می باشد که قصد دارد تجربه 20 ساله خود را به مونتریال بیاورد. وی به همراه همسر و 3 فرزندش در مسیر دریافت اقامت دائم می باشند.

 

تائیدیه سرمایه گذاری کبک

 

شرایط برنامه سرمایه گذاری کبک را در این قسمت مطالعه کنید.

3.3/5 (6 رای)
success 2022success 656 3success  711success 676
ارسال نظر
verification