• شرکت مهاجرتی پل دارای لایسنس رسمی وکالت مهاجرت کانادا از سازمان فدرال CICC (کالج مشاورین مهاجرت و شهروندی کانادا) / شماره لایسنس R530661
success 2000 2

 در تاریخ 21 نوامبر 2019 موفق به دریافت ویزای دانشجویی برای یکی از پرونده های پل شدیم.

 

کد پرونده: 2000

کالج/دانشگاه: کالج Lambton (میسیساگا)

برنامه: شبکه های کامپیوتری بی سیم

ورک پرمیت بعد از فارغ التحصیلی: دارد

 

برای این متقاضی در تاریخ 8 سپتامبر 2019 موفق به دریافت پذیرش دانشجویی از سوی کالج Lambton شدیم و پس از آن مدارک را برای درخواست ویزای تحصیلی ارسال کردیم.

 

 تصویر پروفایل:

 

 نامه مجوز صادر شده از سوی آفیسر:

 

 دست نوشته متقاضی پس از دریافت ویزای دانشجویی 

با سلام خدمت تمام دوستانی که تجربه ی شخصی من رو میخونند.

امیدوارم این تجربه بتونه شمارو به هدفتون نزدیک تر کنه و در مسیر درست قرار بده.

 قبل از اینکه شروع بکنم جا داره همین ابتدا از بردیا و امیر عزیز و تیم فوق العاده حرفه ایشون در شرکت مهاجرتی پل تشکر ویژه بکنم که مهترین نقش رو در موفقیت من داشتند.

فارغ التحصیل رشته ی کارشناسی مهندسی کامپیوترهستم و کار تخصصی طراحی وب سایت رو با 6 سال سابقه کار در ایران داشتم. لازم میدونم این رو هم اضافه بکنم که در سال ٩٦ موفق به گرفتم ویزای توریستی شده بودم و ٢ سفر هم به کشور کانادا داشتم ولی در اولین سفر تصمیمی برای مهاجرت نداشتم.

حسنی که ویزای توریستی داشت این بود که تونستم از نزدیک با فرهنگ این کشور و امکانات و سیستم آموزشی پیشرفته و خیلی از مسائل مهم در کانادا آشنا بشم و تصمیمم رو با دید باز بگیرم.

متأسفانه در مسیر مهاجرتم با اشخاص و گروه های مختلفی هم آشنا شده بودم که با تبلیغات فریبنده من رو به سمت خودشون کشوندن و شاید همین امر باعث شد که دیرتر به ویزای تحصیلی برسم. تبلیغاتی از جمله تبدیل ویزای توریستی به اقامت، اخذ ویزای تحصیلی بدون نیاز به زبان و ....

مسیرهای بن بست کاملاً ناامیدم کرده بود تا اینکه از طریق یکی از دوستانم با گروه آقا بردیا آشنا شدم. بعد از تماس با شرکت پل، وقت مشاوره با ایشون رو برام هماهنگ کردن. خیلی پر استرس و ناامید و به خاطر تجربه های بد قبلی بودم ولی با وجود همه ی اینها آقا بردیا با آرامش و منطق من رو راهنمایی کردن. اولین توصیه این بود که حتماً مدرک زبانم رو بگیرم.

بعد از اون مصمم و با انگیزه ی بیشتر شروع به خوندن زبان کردم و آگوست ٢٠١٩ مدرک آیلتس ٦.٥ رو برای مقطق Post Graduate گرفتم. بعد از اون نوبت گرفتن پذیرش از کالج بود که با سرعت خوبی تمام مدارک تهیه و ارسال شد و تو مدت کوتاهی موفق شدم پذیرشم از کالج بگیرم.

و اما مرحله آخر سابمیت نهایی در تاریخ ٦ نوامبر ٢٠١٩ بود. انقدر اعتمادم بالا بود که صد در صد مطمئن بودم که ویزا میشم و به آقا بردیا میگفتم کی چمدونمو ببندم؟  

بالاخره روز موعود رسید و سوم دسامبر از شرکت با من تماس گرفتن که چمدونو بستی یا نه؟!!! 

انگار اون لحظه دنیارو بهم داده بودن، مطمئن بودم که همه چیز خوب پیش میره.

یکی از چیزهای مهمی که می خوام بهش خیلی تأکید زیادی بکنم اینه که حتماً روی مهارت های زبانی خودتون کار بکنین و شانس خودتون رو با داشتن مدرک معتبر بالاتر ببرین. چه تو مسیر تحصیلی و چه تو مسیر مهاجرت، قبل از هر کاری مدرک زبان رو بگیرید.

 

دوم اینکه فریب تبلیغات خوش رنگ و لعاب رو نخورید، با تحقیقات درست، راه صحیح رو انتخاب بکنید.

در آخر باز هم از آقا بردیا و امیر آقا تشکر میکنم که منو صادقانه راهنمایی کردن.

برای همه ی دوستان عزیز آرزو میکنم که با تلاش مستمر به هدفشون برسن و خبر خوش ویزا شدنشون رو بگیرن.

 

 

 برنامه های مهاجرتی کانادا را با گروه مهاجرتی پُل (eCanada سابق) دنبال نمائید. ​​​​​​

 همه به دنبال یک پل مطمئن هستند.

 بردیا صنعتی (وکیل رسمی مهاجرت به کانادا با شماره عضویت R530661)

4.0/5 (6 رای)
success 2022success 656 3success  711success 676
ارسال نظر
verification