• شرکت مهاجرتی پل دارای لایسنس رسمی وکالت مهاجرت کانادا از سازمان فدرال CICC (کالج مشاورین مهاجرت و شهروندی کانادا) / شماره لایسنس R530661
success 560 2

در تاریخ 10 سپتامبر 2019 موفق به دریافت ویزای اقامت دائم کانادا برای یکی از پرونده های اسکیلدورکر پل شدیم.

 

کد پرونده: 560

برنامه: اسکیلدورکر استانی ساسکچوان - استریم OID

ناک: Managers in Social and Community Services

زمان انتظار از زمان سابمیت پرونده فدرال: 12 ماه

 

این متقاضی به همراه همسر و دو فرزند 9 و 11 ساله خود پیشتر موفق به دریافت تائیدیه استانی ساسکچوان شده بودند و پس از آن پرونده آنها را بصورت کاغذی برای سازمان مهاجرت در کانادا ارسال نموده بودیم.

 

ایمیل دریافت شده برای ارسال پاسپورت ها جهت صدور ویزای اقامت دائم:

نامه درخواست پاسپورت پرونده 560

 

گروه تلگرام اختصاصی این پرونده:

 

دست نوشته متقاضی پس از دریافت ویزای اقامت دائم کانادا

تاریخ نوشته: 11 سپتامبر 2019

مشخصات و تایم لاین:

سن زمان سابمیت: 43 سال
متأهل و دارای 2 فرزند
کارشناس ارشد علوم تربیتی و کارشناس بهداشت / 20 سال سابقه کار
نوع مشاوره: بررسی و تائید نهایی اطلاعات و مدارک

Provincial Submit: Jun 7, 2018
In Process: Jun 20, 2018
Nomination: July 25, 2018
Federal Submit: Sep 5, 2018
PPR: Sep 10, 2019

 

از حدود سه سال پیش تصمیم به مهاجرت به استرالیا گرفتم  بعد از صحبت با چند وکیل و سرچ های زیاد اینترنت متوجه شدم به دلیل شرایط سنی و سطح زبان نمیتونم امیدوار باشم. بنابراین به  فکر مهاجرت به کانادا افتادم با چندین موسسه صحبت کردم تقریبا داشتم. از بابت مهاجرت کاری نا امید میشدم و فقط به دانشجویی با احتمال خیلی کم و نهایتاً ویزای دانش آموزی برای بچه هام فکر میکردم که در حین سرچ ها وارد سایت های پل و ویکی ویزا (eCanada سابق) شدم و آشنایی با کانال و گروه تلگرامی  آقا امیر و آقا بردیا شروع شد. اعتماد کردم و مشاوره کردم باهاشون.

مشغول خواندن زبان شدم  و باز کردن حساب تا سابمیت اعلام شد. این دو عزیز در همون دقایق اول خبر سابمیت شدن رو بهم دادن. با وجود اینکه هر روز و هر ساعت من پروفایل رو چک میکردم ولی آقایون بردیا و امیر خبر اینپراسس شدن و نامینیت شدن رو زودتر به ما میدادن  من واقعا نمیدونم با چه زبانی و بیانی از زحمات و نکته سنجی ها و تلاش این دو برادر عزیز و دوستان همراه و صادق تشکر کنم.

اگه روزی بتونم با خانواده ام وارد کانادا بشم مدیون این عزیزانم و اگر هم به هر دلیلی نشد میدونم که از هیچ تلاشی دریغ نکردند.

و اما ادامه ی این داستان..... دو ماه بعد از ارسال مدارک نامه ی AOR اومد (29 اکتبر) و بعد از اون أواخر دسامبر نامه ی بایومتریک اومد و من برای گرفتن وقت از وک استانبول مشکل پیدا کردم و این بزرگواران با وجود اینکه در تعطیلات بودن ما رو رها نکردن و انگشت نگاری رو اوایل ژانویه انجام دادیم ... دوباره انتظار ٥ ماهه و ٩ می مدیکال ما اومد و پس شد و .... امروز ١٢ سپتامبر  که دقیقا یکسال از رسید مدارک من به سیدنی گذشته و ما دو روز پیش بدون خواستن مدارک اضافی ایمیل معروف طلایی  رو دریافت کردیم خیلی خوشحالم برای خودم و همسرم و بیشتر و بیشتر برای بچه هام .... این حس خوب و نتیجه ی درخشان را مدیون زحمات جناب آقای بردیا صنعتی و جناب آقای امیر پوراسماعیل هستیم از این دو عزیز خیلی خیلی سپاسگزارم و براشون بهترین ها رو از خداوند بزرگ آرزو دارم.

 این مطلب رو به چند دلیل نوشتم اول اینکه از تیم حرفه ایی امیر و بردیا تشکر کنم و دوم اینکه به عنوان تجربه در اختیار دیگر دوستان قرار بگیرد و امیدوار باشند.

 

 شرکت مهاجرتی پل (eCanada سابق) دارای مجوز رسمی وکالت مهاجرت کانادا

(Bardia Sanati (RCIC R530661

3.8/5 (6 رای)
success 2022success 656 3success  711success 676
ارسال نظر
verification