• شرکت مهاجرتی پل دارای لایسنس رسمی وکالت مهاجرت کانادا از سازمان فدرال CICC (کالج مشاورین مهاجرت و شهروندی کانادا) / شماره لایسنس R530661
anti fraud 11

 

 روش های مهاجرتی بی نام و نشان، دلالی یا فروش جاب آفرهای تقلبی، تضمین مهاجرت و ویزا و اکنون سوء استفاده کلان از منابع مالی متقاضیان ایرانی که آینده خود را در کانادا متصور می شوند. اخیراً در پی پیام های متعددی که از تعدادی از متقاضیان دریافت نموده ایم با روش کلاهبرداری جدیدی از سوی اشخاص یا شرکت های غیرمجاز ایرانی آشنا شده ایم. 

تعدادی از این اشخاص و یا شرکت های کلاهبردار با وعده روش های مهاجرتی مختلف از جمله یافتن جاب آفر "حقیقی" و غیره اقدام به اخذ قرارداد با مشتریان می نمایند. از جمله ویژگی های جذاب پیشنهادات فریبنده این مارهای خوش خط و خال این است که می گویند تضمین می کنیم در صورت عدم موفقیت پول شما را پس می دهیم. 

این بنگاه های اقتصادی با ظاهر فریبنده و جذاب، پس از عقد قرارداد هیچ نوع اقدام مهاجرتی برای متقاضیان انجام نمی دهند و صرفاً در موعدهای از قبل تعیین شده مبالغ کلان معادل دلاری را از مشتریانشان دریافت می نمایند. در عوض، سرمایه دریافت شده مردم را در بازارهای بورس یا طلا و سکه سرمایه گذاری می نمایند. 

در این روش کلاهبرداری، بدون آنکه هیچ اقدامی برای مشتریان انجام شود صرفاً با پول آنها تجارت شده و سودهای کلانی بدست می آید. پس از ماه ها سرگردانی نیز اصل پول دریافت شده را با کسر برخی هزینه های اداری به مشتریان پس می دهند. البته اگر مشتری خوش شانسی باشد و بتواند این اصل پول که ارزش آن بعد از چندین و چند ماه بسیار پائینتر آمده را پس بگیرد.

نتیحه اعتماد به اشخاص یا شرکت های غیرمجازی که بدون داشتن مجوز قانونی وکالت مهاجرت کانادا اقدام می کنند جز سرگردانی، از دست رفتن عمر و سرمایه و گاهاً نتایج وحشتناک دیگر نخواهد بود.

 

 

 

 برنامه های مهاجرتی کانادا را با گروه مهاجرتی پُل (eCanada سابق) دنبال نمائید. ​​​​​​

 همه به دنبال یک پل مطمئن هستند.

 بردیا صنعتی (مشاور رسمی مهاجرت به کانادا با شماره عضویت R530661)

4.9/5 (16 رای)
anti fraud 21anti fraud 20anti fraud 19anti fraud 18
ارسال نظر
verification