• شرکت مهاجرتی پل دارای لایسنس رسمی وکالت مهاجرت کانادا از سازمان فدرال CICC (کالج مشاورین مهاجرت و شهروندی کانادا) / شماره لایسنس R530661
anti fraud 20

 

 فصل سفر شده، باید چمدان ها را ببندید و به فکر یک سفر عالی باشید آن هم به بهترین نقاط دنیا ! 


اگر تا حالا نمی دانستید، توجه کنید که دریافت ویزا را می توان تضمین کرد، البته همه نمی توانند این کار را انجام بدهند، این فقط ما هستیم که فرمان به دستمان است و اگر با ما قرارداد ببندید می توانیم دریافت ویزای شما را از کشور کانادا یا انگلیس قطعی کنیم! حواستان باشد، این کشورها تعدادی ویزای خیلی محدود را به شکل سفارشی برای ما کنار گذاشته اند که ما بتوانیم به مشتریانمان بدهیم و مهلت آن نیز محدود است، اگر در زمانی که تعیین می کنیم با ما قرارداد نبندید دیگر اصلاً تضمینی نیست که نتیجه ویزای شما چه بشود. ضمناً، اصلاً اهمیتی ندارد که شرایط و مدارک شما به چه شکلی باشند. همین حالا با ما تماس بگیرید!

 

 نظرتان راجع به پاراگراف بالا چیست؟ 

مواردی که خواندید شیرین و قابل باور بودند؟ اکنون خود را در سواحل تابستانی یک کشور اروپایی یا در حال خوردن بستنی در مرکز شهر ونکوور تصور می کنید؟ 

 

 

یا اینکه به نظرتآن مشکلاتی داشت !؟ این ها در واقع حرف های ما نبودند، بلکه تنها یک نمونه از تبلیغات فریبنده افراد و مجموعه های فاقد صلاحیت و بدون مجوزهای قانونی هستند که هر روزه از طریق رسانه های مختلف اقدام به جذب مشتری می کنند. کافیست جستجوی سطحی اینترنتی را انجام بدهید تا تبلیغات هموطنان عزیزمان را مشاهده کنید، یا یک نمونه تبلیغ که در یک کانال خبری با بیش از 1 میلیون مخاطب منتشر شده بود (اسکرین شات پائین)! تقریباً هیچ کدام از تبلیغات بدون لفظ تضمین نبودند! حتی برخی پا را فراتر گذاشته و اقدام به ارائه طبقه بندی "ویزای سفارشی / تضمینی" در مقابل "ویزای معمولی" می کنند. به ادعای آنها نوع اول خاص و به همراه قبولی پیش بینی شده می باشد، برای آن هزینه چند برابر باید پرداخت کنید، اما در صورت رد درخواست کل پول پرداختی را باز پس می گیرید (!) و برای نوع دوم خیر، مثل هر انسان معمولی و سفارش نشده دیگری برایتان درخواست داده می شود که ارزانتر است اما خبری از تضمین نیست!

 

 

 

 چرا اسم اینطور موارد را تبلیغات فریبنده می گذاریم؟ 

اگر به اسلاید قبلی دقت کنید می توانند به راحتی افرادی که زیاد اهل تفکر و تعقل نیستند را جذب کنند. ابزارهایی مثل بکار بردن این طور کلمات:

 • ویزای قطعی
 • همراه با دعوتنامه اختصاصی
 • تعداد بسیار محدود
 • ویزای تضمینی
 • برگشت پول در صورت ریجکتی
 • پرداخت پول فقط بعد از قبولی
 • ویزای فوری و سریع
 • ویزای VIP

 

 چرا اینطور تبلیغات مشکل دارند؟! 

فرقی نمی کند شما برای چه کشوری درخواست ویزا بدهید، انگلیس، کانادا، آمریکا، استرالیا و یا هر کشور سطح بالای دیگری که باشد، فراموش نکنید:

 

 • نتیجه درخواست شما فقط در دست اداره مهاجرت هست
 • هیچ موقع درخواست ویزا را نمی توان تضمین کرد
 • متقاضی هایی با بهترین شرایط گاهی ممکن است با ردی درخواست ویزا مواجه شوند و بالعکس، گاهی یک متقاضی با شرایط معمولی یا حتی نامناسب ممکن است با اقبال اداره مهاجرت مواجه شود و قبولی دریافت کند
 • هیچ نوع اولویت زمانی یا سرعتی به فرد یا مجموعه ای داده نمی شود
 • هیچ سهمیه یا مهلتی وجود ندارد
 • ویزا نه تعداد دارد و نه تمام می شود. ضمناً برای کشورهای مختلف اینگونه نیست که تنها در فصل بهار یا تابستان بتوانید درخواست بدهید یا از هفته دیگر با شما سخت تر از این هفته برخورد کنند!

 

 آنهایی که صحبت از بازگشت پول می کنند؟

فراموش نکنید که نتیجه هیچ نوع پرونده مهاجرتی را نمی توان از قبل پیش بینی یا تضمین کرد. تصمیم فقط در دست آفیسر اداره مهاجرت هست. افراد یا مجموعه های فاقد صلاحیت و سودجویی که صحبت از برگشت پول می کنند یا بعداً به بهانه های مختلف از این مساله فرار می کنند و سر باز می زنند، یا اینکه حاضرند با هدف بالاتر بردن شانس قبولی و رسیدن خود به منافع مادی هر نوع اطلاعات دروغ و مدارک ساختگی و جعلی را داخل پرونده تان بگذارند. عواقب چنین موضوعی مسلماً می تواند بسیار تیره و تار باشد و با احتمال خیلی بالایی افشا شده و مشکلات بزرگی برای شما درست کند. البته توجه داشته باشید که ممکن است زمان ایجاد این مشکلات دیگر ردی از این افراد یا دفاتر پر زرق و برقشان پیدا نکنید.

 

 پس چاره چیست؟

در مورد هر نوع کالا یا خدماتی، هر زمان تبلیغات یا صحبت های فروشنده به نظرتان "بیش از حد خوب (Too good to be true)" آمد، بهترین کار این است که به صحت آن اطلاعات شک کنید و از راه های منطقی اقدام به راستی آزمایی نمائید. در مورد بحث ویزا و مهاجرت وبسایت های رسمی دولتی وجود دارند که می توانید به آنها مراجعه کنید. همچنین، به صحبت های جذاب یک فرد یا مجموعه اکتفا ننموده و قبل از اینکه سرمایه و آینده تان رو به دستشان بدهید بطور کامل تحقیق کنید و اطلاعات را با هم مقایسه کنید تا بتوانید تصمیم گیری نمائید که حرف های کدام یک صادقانه تر و بیشتر منطبق با حقیقت هست!

 

 

 برنامه های مهاجرتی کانادا را با شرکت مهاجرتی پُل (eCanada سابق) دنبال نمائید. ​​​​​​

 همه به دنبال یک پل مطمئن هستند.

 بردیا صنعتی (مشاور رسمی مهاجرت به کانادا با شماره عضویت R530661)

5.0/5 (6 رای)
anti fraud 21anti fraud 19anti fraud 18anti fraud 17
ارسال نظر
verification