• شرکت مهاجرتی پل دارای لایسنس رسمی وکالت مهاجرت کانادا از سازمان فدرال CICC (کالج مشاورین مهاجرت و شهروندی کانادا) / شماره لایسنس R530661
anti fraud 21

 

 مهاجرت به کانادا: نحوه تشخیص مشاورین رسمی از افراد غیرمجاز


آیا به دنبال مهاجرت به کانادا هستید؟ آیا به دریافت هر نوع ویزای این کشورعلاقه‌مندید؟ این ویدئو را حتما نگاه کنید. اینجا ما سعی کرده ایم شما را با نکات مهمی آشنا کنیم که تا به دام افراد سودجو و بدون مجوز در زمینه مهاجرت به کانادا گرفتار نشوید.

 

 

 

 

مهاجرت به یک کشور جدید ممکن است چالش‌هایی را برای شما به وجود آورد، اما با مشورت با مشاوران مجاز و وکلای مهاجرت، می‌توانید از این چالش‌ها عبور کنید.

مشاوران جعلی معمولاً فعالیت گسترده‌ای در شبکه‌های اجتماعی دارند و با وعده‌های وسوسه‌آور، سعی در جلب افراد آسیب‌پذیر دارند. حتما قبل از هرگونه اقدام، برای احراز هویت واقعیت مشاورین دارای مجوز، به وب‌سایت سازمان فدرال نظارت بر مشاورین مهاجرت مراجعه کنید و اسم مشاور مورد نظرتان را جستجو کنید. همچنین حتماً از Active بودن وضعیت فعالیت مشاورین اطمینان حاصل کنید.

 

 

حتی اگر کسانی ادعا می‌کنند که زیر نظر مستقیم مشاورین مجاز فعالیت می‌کنند، باید به عنوان "Agent" در کنار نام مشاور ذکر شوند.

 

 

با به اشتراک گذاشتن این ویدئو، می‌توانید به دیگران کمک کنید از مسیر صحیح مهاجرت به کانادا پیروی کنند. حتماً این ویدیو را با دوستان و آشنایان خود به اشتراک بگذارید.

 

 

 

 

 برنامه های مهاجرتی کانادا را با شرکت مهاجرتی پُل (eCanada سابق) دنبال نمائید. ​​​​​​

 همه به دنبال یک پل مطمئن هستند.

 بردیا صنعتی (مشاور رسمی مهاجرت به کانادا با شماره عضویت R530661)

/5 (0 رای)
anti fraud 20anti fraud 19anti fraud 18anti fraud 17
ارسال نظر
verification