• شرکت مهاجرتی پل دارای لایسنس رسمی وکالت مهاجرت کانادا از سازمان فدرال CICC (کالج مشاورین مهاجرت و شهروندی کانادا) / شماره لایسنس R530661
anti fraud 18

 

 با داغ تر شدن بازار مهاجرت، متخصصان و کارشناسان فتوشاپ و سایر راه های حاشیه ای نیز فعالیت خود را دامنه دار تر کرده اند. متاسفانه درصد قابل توجهی از متقاضیان مهاجرت صرفاً به رفتن می اندیشند و نه به اینکه آیا نیازمندی های آن را دارند یا خیر و این سبب پدید آمدن بیزینس های عجیب جعل مدرک، تهیه آیلتس تقلبی، نامه تمکن دستکاری شده و ... شده است. 
 

 البته استفاده از چنین روش های غیر قانونی نتیجه ای جز بی اعتمادی سازمان های بین المللی به متقاضیان ایرانی و ادعاهایشان و البته محرومیت به دنبال ندارد. سازمان های مهاجرتی تدریجاً فیلترهای سختگیرانه تری برای متقاضی های ایرانی ایجاد می کنند و راستی آزمایی ممکن است در آینده نزدیک به یک بخش جدائی ناپذیر از پروسه های مهاجرتی برای ایرانیان بدل شود. تدریجاً این اصل که "مبنا درستی و حقیقت است مگر آنکه خلاف آن ثابت شود" برای متقاضیان ایرانی رنگ می بازد. 
 

از نمودهای این موضوع می توان به استعلام مکرر مدارک مختلف از سازمان های صادر کننده، پرونده های کنسل شده یا متقاضیان محروم شده بیش از قبل اشاره نمود.  

با دروغ و تقلب نمی توان آینده را بنا نمود.
اعتماد به شیادین نتیجه ای جز از دست رفتن فرصت ها، زمان و سرمایه به دنبال ندارد.
با چشمانی بازتر نگاهی واقع بینانه به تصمیمات خود داشته باشیم.


 

 برنامه های مهاجرتی کانادا را با گروه مهاجرتی پُل (eCanada سابق) دنبال نمائید. ​​​​​​

 همه به دنبال یک پل مطمئن هستند.

 بردیا صنعتی (مشاور رسمی مهاجرت به کانادا با شماره عضویت R530661)

5.0/5 (15 رای)
anti fraud 21anti fraud 20anti fraud 19anti fraud 17
ارسال نظر
verification