• شرکت مهاجرتی پل دارای لایسنس رسمی وکالت مهاجرت کانادا از سازمان فدرال CICC (کالج مشاورین مهاجرت و شهروندی کانادا) / شماره لایسنس R530661
anti fraud 12

 

 و اکنون فرصت آن فراهم آمده است که اگر با ویزای توریستی در کانادا هستید، به راحتی مجوز کار دریافت کنید، درآمد دلاری بالا کسب کنید، تحصیل فرزندانتان رایگان شود و به زودی پاسپورت کانادای شما را هم در محل تحویل بگیرید!
 


 

خبری در تاریخ 25 آگوست 2020 از سوی سازمان مهاجرت کانادا منتشر شد که طبق آن توریست هایی که با ویزای معتبر در خاک کانادا هستند می توانند تا 31 مارچ 2021 درخواست ورک پرمیت بدهند و اکنون "بدون نیاز به خروج از خاک کانادا" مجوز خود را دریافت کنند. 

لازم به ذکر است، توریست های داخل خاک کانادا همیشه می توانستند درخواست ورک پرمیت بدهند، به شرطی که اولاً پیشنهاد شغلی معتبر از یک کارفرمای کانادایی داشته باشند و ثانیاً این پیشنهاد شغلی دارای تائیدیه از دولت مبنی بر پیدا نشدن نیروی مقیم/کانادایی/دارای ورک پرمیت (LMIA) مثبت باشد. البته پیش از این توریست هایی که چنین شرایطی را نیز داشتند باید به ویزا آفیس مربوط به کشور خود در خارج از کانادا درخواست می دادند و از خاک کانادا نیز خارج می شدند تا در صورت قبول درخواست بتوانند مجدداً وارد شده و مجوز را در مرز دریافت کنند. 

در واقع تنها تغییری که دولت کانادا به دلیل شرایط خاص کرونا داده این است که به مدتی محدود، تنها شرط خروج از کشور و دریافت مجوز در ورود مجدد را برداشته است.

اما برخی از هم وطنان فرصت طلب این را نیز محلی برای فریب و کسب درآمد دانسته و با تحریف خبر آن را طوری جلوه دادند که دولت کانادا مجوز کار را بین توریست ها به شکل نذری پخش می کند. 

 

لینک اصلی خبر:

 canada.ca/en/immigration-refugees-citizenship/news/2020/08/new-temporary-public-policy-will-allow-visitors-to-apply-for-a-work-permit-without-having-to-leave-canada.html

 

 شرکت پل به عنوان مجموعه ای قانونی وظیفه خود می داند که در چنین مواردی اطلاع رسانی و روشنگری نموده تا شاید از چنین سوء استفاده ها و بهره برداری هایی جلوگیری شود.

 

 برنامه های مهاجرتی کانادا را با گروه مهاجرتی پُل (eCanada سابق) دنبال نمائید. ​​​​​​

 همه به دنبال یک پل مطمئن هستند.

 بردیا صنعتی (مشاور رسمی مهاجرت به کانادا با شماره عضویت R530661)

4.8/5 (16 رای)
anti fraud 21anti fraud 20anti fraud 19anti fraud 18
ارسال نظر
verification
زمان ثبت
چهارشنبه 09 مهر 1399 19:46
نوژن
ممنون بابت اطلاع رسانی در مورد سو استفاده های مختلف در رابطه با برنامه های مهاجرتی کانادا