• شرکت مهاجرتی پل دارای لایسنس رسمی وکالت مهاجرت کانادا از سازمان فدرال CICC (کالج مشاورین مهاجرت و شهروندی کانادا) / شماره لایسنس R530661
anti fraud 13

 

 در چند سال اخیر، کاسبان جاب آفر با توافق های سودآور با شرکت های کاریابی همواره در کمین متقاضیانی بوده اند که از امتیاز یا شرایط لازم برای اقدام مستقیم و قانونی را ندارند. 

چه چیزی بهتر از این؟ نه لازم است تلاش کنم تا نمره بالای آیلتس بگیرم و نه لازم است مدرک دانشگاهی ارشد یا بالاتر داشته باشم! این ویژگی ها مربوط به ساده لوحان است، من با پرداخت چند ده هزار دلار به شرکت xxx جاب آفر تر و تمیزی را می خرم و 3 ماه دیگر هم در خیابان های تورنتو قدم می زنم!

 از بالابردن امتیاز اکسپرس انتری با جاب آفر 600 امتیازی شروع شد و بعداً به جاب آفرهای 200 و 50 امتیازی تغییر کرد. در مراحل بعدی نیز دولت کانادا به یاری تاجرهای جاب آفر آمد و برنامه های آتلانتیک و مهاجرت به کانادای شمالی و روستانی (RNIP) را راه انداخت! 

در بازار داغ فروش جاب آفر نیز ظاهراً کسانی موفق تر هستن که پول بیشتری پرداخت کنند و دل کارفرماهای کانادایی را بیشتر بدست بیاورند!؟ متاسفانه در اکثر موارد تنها نتیجه ای که از چنین موج های موقتی و گذرا از تبلیغات و قراردادهای رنگین باقی می ماند، چیزی جز پول و وقت از دست رفته نیست. 
 

 

 برنامه های مهاجرتی کانادا را با گروه مهاجرتی پُل (eCanada سابق) دنبال نمائید. ​​​​​​

 همه به دنبال یک پل مطمئن هستند.

 بردیا صنعتی (مشاور رسمی مهاجرت به کانادا با شماره عضویت R530661)

4.8/5 (5 رای)
anti fraud 21anti fraud 20anti fraud 19anti fraud 18
ارسال نظر
verification