• بردیا صنعتی/عضو رسمی شورای قانونگذاری وکلای مهاجرت کانادا / شماره عضویت R530661
anti fraud 5

تبلیغات مهاجرتی فریبکارانه

یکی از موضوعاتی که در بسیاری از کانال ها و پروفایل های اینترنتی به چشم می خورد ارائه اطلاعات نادرست و، بدتر از آن، تبلیغات فریبکارانه است. بصورت اتفاقی به مطالب تبلیغاتی یک کانال تلگرامی متعلق به یک مشاور غیر مجاز که اقدام به فعالیت در زمینه مهاجرت کانادا می نماید برخوردیم.
 

حجم گسترده اطلاعات غلط و تبلیغات فریبنده و دروغین در این کانال و موارد متعدد دیگر در منابع غیرمجاز و غیر معتبر دیگر از یک سو و تعداد زیاد مخاطبین این چنین مشاورنماها، ما را بر آن داشت که دست به نوشتن پاره ای توضیحات بزنیم.

 

دیدن عبارت هایی از قبیل:

  اقدام بصورت سریع السیر
اقدام به صورت VIP
اخذ آسان اقامت دائم کانادا
مهاجرت کانادا بدون آیلتس
پذیرش کالج بدون محدودیت سن

و در نهایت اینکه برای 90% برنامه های مهاجرتی کانادا نیازی به آیلتس نمی باشد!

 

تبلیغات فریبنده مهاجرتی

قدری دچار تردید شدیم که نکند زبان رسمی کانادا به فارسی تغییر پیدا کرده است و ما از آن بی اطلاع هستیم!؟ اگر مشاهده چنین عبارت ها و جملاتی به همراه تصاویر، پیام های صوتی و یا ویدئوهای فریبنده باعث می شود دچار هیجان شوید بایستی به شما هشدار بدهیم که مراقب گرفتار شدن در دام کلاهبرداران باشید.

 

در تمامی برنامه های اصلی مهاجرتی کانادا ارائه مدرک معتبر زبانی انگلیسی یا فرانسوی اجباری می باشد. در آن دسته از برنامه ها نیز که ارائه مدرک زبان اجباری نمی باشد، نظیر برخی از برنامه های تجاری یا تحصیلی، داشتن و ارائه آن بسیار حائز اهمیت بوده و تاثیر چشمگیری بر شانس موفقیت پرونده می گذارد. فراموش نکنید که دولت کانادا با شکل دادن برنامه های مهاجرتی قصد ندارد مهاجرینی را جذب کند که کمترین توانایی برقراری ارتباط به زبان های رسمی کشور را ندارند. از آن گذشته، آیا به این فکر کرده اید که اگر هم این اجازه به شما داده شود که بدون ارائه مدرک زبان مهاجرت کنید چگونه می توانید از پس نیازهای خویش در این کشور برآیید؟

 

تمرکز بر روی نیمه ی کم عمق لیوان و تنها بیان گوشه ای کوچک از واقعیت در واقع به هدف تامین منافع مشاورنماها و متقلبینی است که هر روزه در حال بهره برداری از عدم آگاهی و ناچاری همم وطنانمان هستند.

 

  لطفاً این مطالب را برای دوستانتان بفرستید یا در کانال ها و گروه های خودتان منتشر کنید!

 

4.1/5 (7 رای)
anti fraud 18anti fraud 17anti fraud 16anti fraud 15
ارسال نظر
verification