• شرکت مهاجرتی پل دارای لایسنس رسمی وکالت مهاجرت کانادا از سازمان فدرال CICC (کالج مشاورین مهاجرت و شهروندی کانادا) / شماره لایسنس R530661
anti fraud 7

 

اقامت سریع کانادا با برنامه آتلانتیک

 

 در چند ماه اخیر تعداد زیادی از شرکت های مهاجرتی و آژانس های مسافرتی و شرکت های اتوبوس رانی و حتی خطوط تاکسیرانی اقدام به عقد قرارداد برنامه پایلوت آتلانتیک کانادا با وعده فروش جاب آفر می کنند! از آنجائیکه با تماس ها و مراجعات متعددی روبرو شده ایم، بر آن شدیم تا نقد کوتاهی در این مورد بنویسیم.

 به همه متقاضیانی که آرزوهای خود را در کانادا جستجو می کنند توصیه می کنیم با چشمانی باز به استقبال این پیشنهادهای وسوسه انگیز بروند! متاسفانه سوء استفاده از وضعیت فعلی کشورمان باعث شده که عده ای وعده های رنگارنگ داده و رسماً به آنها بگویند که برایتان جاب آفر میخریم! اقدامی که 100% غیرقانونی هست و اصلاً عاقبت مشخصی ندارد.

از یک سو، این برنامه ظرفیت محدودی دارد و این حجم از تبلیغ برای این برنامه اصلاً معقول نیست و از طرف دیگر، شرایط شرکت در برنامه به شرح زیر است:

- حداقل 1 سال سابقه کار

- حداقل مدرک دیپلم

- آیلتس 4

 

 تقریباً می توان گفت هر کسی که نیت مهاجرت کند می تواند به راحتی این حداقل شرایط را داشته باشد. اما ظاهراً در رقابت با سایر متقاضیان از چین، هند و سایر کشورهای صادرکننده ی مهاجر، هموطنان ما قدرت بالایی برای خرید جاب آفر دارند! مشابه برنامه خوداشتغالی هنرمندان و ورزشکاران که طی 2-3 سال گذشته 100 ها قرارداد با متقاضیان بستند و وقتی پرونده ها یکی پس از دیگری رد شد، اعلام کردند این برنامه خوب نیست و اقدام نکنید!

 

دقت کنید:

 

 اگر جاب آفر حقیقی باشد هزینه متوسط انجام روند اداری بین 1000 تا نهایتاً 5000 دلار کانادا خواهد بود، نه ده ها هزار دلار.

 اگر شرکتی به شما پیشنهاد دهد که جاب آفر به شما می فروشد فعالیتش غیر قانونی است.

 اگر جاب آفر بصورت حقیقی و با شناخت کامل کارفرما نسبت به متقاضی و تائید مستقیم وی صادر نشده باشد، و یا به زبان ساده تر توسط دلال به شما فروخته شده باشد در هر مرحله ای از پروسه ممکن است غیر قانونی بودن رد و بدل شدن حق حساب ها افشا بشود که در این صورت نه تنها رویای شما برای مهاجرت به کانادا محقق نمی شود، بصورت رسمی و قانونی نیز محروم خواهید شد. 

 در بسیاری از موارد که مستند نیز هستند اصلاً جاب آفری وجود نداشته است و یا در شرایط بسیار متفاوت و نامناسبی نسبت به وعده های قبلی اجرایی شده است و متقاضی را از چاله به چاه انداخته است.

 

 لطفاً یک نمونه خبر منتشر شده از خبرگزاری CBC کانادا را مطالعه کنید و با یکی از شیوه های کلاهبرداری در برنامه آتلانتیک آشنا شوید:

 

https://www.cbc.ca/news/canada/nova-scotia/immigration-fraud-jobs-atlantic-canada-aipp-1.5281668

 

 

 برنامه های مهاجرتی کانادا را با گروه مهاجرتی پُل (eCanada سابق) دنبال نمائید. ​​​​​​

 همه به دنبال یک پل مطمئن هستند.

 بردیا صنعتی (مشاور رسمی مهاجرت به کانادا با شماره عضویت R530661)

4.6/5 (15 رای)
anti fraud 21anti fraud 20anti fraud 19anti fraud 18
ارسال نظر
verification