• شرکت مهاجرتی پل دارای لایسنس رسمی وکالت مهاجرت کانادا از سازمان فدرال CICC (کالج مشاورین مهاجرت و شهروندی کانادا) / شماره لایسنس R530661
anti fraud 9

 

 روز گذشته مطلبی در خبرگزاری های کانادا تحت عنوان متهم شدن زنی در مارکهام (شهری در شمال تورنتو) به جرم خدمات مهاجرتی تقلبی منتشر شد.


 در ادامه این مطلب آمده است: پلیس منطقه یورک در نوامبر 2019 تحقیقات در مورد "زیبا فولادی" را آغاز نمود. وی خود را به دروغ پارالیگال معرفی می نمود و خدمات مهاجرتی ارائه می کرده است. همچنین گزارش شده است که وی اقدام به تولید مدارک تقلبی می نموده است تا به مشتریانش وانمود کند که برای آنها پرونده ارسال کرده است.

تحقیقات نشان داده است که این زن 43 ساله ایرانی در سوشال مدیا و نیز تبلیغات دهان به دهان خود را به عنوان مشاور مهاجرت قانونی و پارالیگال معرفی می کرده است در حالیکه نه مجوز مشاوره مهاجرت را داشته و نه پارالیگال بوده است. 
 

 

او از میان تازه واردین ایرانی مشتریان خود را انتخاب می کرده است و به آنها وعده اقامت دائم و یا آوردن خانواده هایشان را می داده است. او از مشتریانش مبالغ زیادی را دریافت می کرده برای خدماتی که هرگز انجام نداده بوده است.

متهم در روز 3 جولای 2020 دستگیر شد و چندین نفر از قربانیان خدمات دروغین وی به پلیس مراجعه کرده اند تا از وی شکایت کنند. 
 

لینک های رسمی خبر:

https://www.newmarkettoday.ca/police-beat/markham-woman


https://www.yorkregion.com/news-story/10072915

 
 کارشناسان پل:

 از شنیدن این خبر متاثر شدیم، البته این زن تنها فردی نیست که در کانادا و یا ایران اقدام به ارائه خدمات غیر قانونی و کلاهبرداری از متقاضیان بی گناه مهاجرت به کانادا یا کشورهای دیگر می نماید. 

تنها راه جلوگیری از چنین اتفاقاتی، بالاتر بردن اطلاعات شخصی در خصوص خدمات قانونی و تحقیقات مناسب در خصوص فرد یا شرکتی که قصد عقد قرارداد با آن را دارید می باشد.

 

 

 برنامه های مهاجرتی کانادا را با گروه مهاجرتی پُل (eCanada سابق) دنبال نمائید. ​​​​​​

 همه به دنبال یک پل مطمئن هستند.

 بردیا صنعتی (مشاور رسمی مهاجرت به کانادا با شماره عضویت R530661)

4.9/5 (13 رای)
anti fraud 21anti fraud 20anti fraud 19anti fraud 18
ارسال نظر
verification