• شرکت مهاجرتی پل دارای لایسنس رسمی وکالت مهاجرت کانادا از سازمان فدرال CICC (کالج مشاورین مهاجرت و شهروندی کانادا) / شماره لایسنس R530661
anti fraud

حدود ۴ سال از آغاز فعالیت ما در گروه مهاجرتی پل (eCanada سابق) می گذرد و همیشه هدف ما ارائه صحیح ترین و دقیق ترین اطلاعات و مشاوره ها در خصوص مهاجرت کانادا به اعضای محترم و مخاطبینمان بوده است. این موضوع از ابتدا برای ما روشن بوده و هست که در حیطه ای فعالیت می نمائیم که آکنده از اطلاعات نادرست، افراد غیر حرفه ای و بدتر از هر چیز فریب های ریز و درشت است. فریب هایی که، گذشته از مسائل مادی، با سرنوشت هم وطن هایمان بازی می کنند. ایرانیانی که مستاصل از فشارهای مختلف اقتصادی و اجتماعی دل خود را رو به دریا می زنند و تصمیم می گیرند کوله بار خود و خونواده خویش را به دوش گرفته و هر آنچه ساخته بودند را رها کنند و به دنبال شروعی دوباره در کشور کانادا باشند .

رویکرد ما همواره تاکید بر راستی و درستی و ارجاع به منابع معتبر و موثق بوده، هست و خواهد بود. از یک سو، رویکرد ما تمرکز بر نکات مثبت کاری مجموعه مان بوده است. اما از سوی دیگر، اتفاقات متعدد در طی این 4 سال  و مشاهده فیدبک ها، پیام ها و تجارب سیاه و رنج آور زیاد باعث شد تصمیم بگیریم سلسله مطلبی را نگارش و منتشر کنیم تحت عنوان:

 فریب نخوریم!

در این سلسله مطلب سعی می کنیم برخی از رخدادها و اعمالی که نیاز به تفکر و تجدیدنظر از سوی متقاضیان مهاجرت دارند را منعکس کنیم. شاید به گوش تعدادی از هم وطن هایمان برسد و باعث جلوگیری از کلاه برداری های مهاجرتی شود.

امیدواریم همه در تصمیمی که می گیرند و مسیری که طی می کنند بهترین تجربه ها را بدست آورده و نتیجه دلخواه برای آنها بدست بیاید. فراموش نکنیم که نقش "وکیل" یا "مشاور" تسهیل مسیر و روشن کردن تیرگی های آن است نه خلق آن تیرگی ها.

 

 

 برنامه های مهاجرتی کانادا را با گروه مهاجرتی پُل (eCanada سابق) دنبال نمائید. ​​​​​​

 همه به دنبال یک پل مطمئن هستند.

 بردیا صنعتی (مشاور رسمی مهاجرت به کانادا با شماره عضویت R530661)

4.4/5 (16 رای)
anti fraud 20anti fraud 19anti fraud 18anti fraud 17
ارسال نظر
verification